Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Opinie pracowników firmy Hutchinson Poland Sp. z o.o.

Wyświetlono wszystkie opinie (13)
Przeczytałem poprzednią opinie na temat magazynu i chciałbym przyszłym pracownikom przekazać informację z innej perspektywy. To prawda w czasie kiedy pracowałem pracy było masa i ciężko było się wyrobić z czym kolwiek. Nie warto poświęcać zakładowi wielkiej uwagi ponieważ ilość pracy do przerobienia nie jest adekwatny do ilości czasu przeznaczonej. Wieczny brak ludzi, a jak już ktoś przyjdzie do pracy to szybko odchodzi bo widzi co się dzieje a gdzie indziej płacą więcej i nie ma takiego gonienia, albo kompletne tłuki. Pana S. S. poznałem i nie miałem w żadnym wypadku odczucia tak jak osoba opisująca wczesniej i napewno nie kazał siebie ubustwiać za jakiegoś bożka. wie wszystko o systemie i ma sup[er podejscie do nowego pracownika. pracował ze mna ramie w ramie starał sie nie tracić optymizmu, czasem wyślizgiwał się z odpowiedzi i myślał że tego nie zauważe ale w generalnie był wpożądku. chyba czesto mowił co mu kazali ci z rudawki. Nie robił problemu przy urlopach i za wszelką cenę łapał koniec z końcem. z tego co widziałem był za dobry dla ludzi bo miał ich zawsze mało na zmianie i niechciał pracować w pojedynkę bo i tak się zdarzało. a baty zbierał za byle g***o. w takich sytuacjach dostawał dwóch ukraińców do pomocy z produkcji i radź se. często musiał zostawić swoją pracę i tyrać razem z nami na magazynie w między czasie i robił wszystko załatwiał inne sprawy przez telefon. robił się w tedy bardzo zdenerwowany i było widać jak zżera go stres. wiec oczym tu wogóle gadac jak tak wygląda góra to co może działać się na niższych szczeblach. organizacyjnie dno. jedyna osoba która - więcej...
Nie polecam tej firmy wyzysk ludzi, zero szacunku do pracowników nie ktorym kierownikom się w głowie poprzewracało władza uderzyła im do głowy.Wygurowane normy tam liczy sie ilośc a nie jakośc pracownik sie stara jak może na wszystko patrzy ,góra patrzy na ciebie jak nie ma normy zrobionej
Plusy
praca stala
Minusy
brak szacunku
Monotonność
Brak logistyki

Narzucanie większej ilości pracy
Plusy
Praca w grupie
Minusy
Złe zarządzanie firmą przez dyrektora
Bardzo miła atmosfera pracy. Wysokie zarobki. Mili ludzie
Dla tych co chcieliby zostać magazynierami na magazynie w Mazańcowicach. Magazyn w totalnej rozsypce, personalnej i organizacyjnej. Jeszcze niedawno było po 3 magazynierów na brygadach, a i tak to było niewystarczające ( za dużo roboty na taką ilość ). W grafiku przewidziany wakat na 4 osobę ale chętnych brak. Chłopaki zaczęli się zwalniać, to był jak efekt domino, jeden za drugim. W chwili obecnej zostało może 5 magazynierów, ale kolejni chcą odejść podobno. Nie dziwi mnie fakt, skoro Pan S.S. wprowadził taką atmosferę, faworyzował jednych, ale w końcu i jego pupile go opuszczą. Nic się tam nie zmieni tak długo, dopóki S.S. będzie urzędował. Gość totalnie obrósł w piórka i wydaje mu się, że jest drugim Bożkiem. Z początku sprawia wrażenie miłego, ale później to będziesz miał z nim jazdy. Chłopakom się dopisuje nadliczbowe w grafiku, tak żeby wspomóc inne brygady. Naprawdę jesteś totalnie wybity po 12 godzin dziennie ( dniówki albo nocki, to zależy jak ci wypadnie ). 1 a przy dobrych wiatrach 2 dni wolnego ja dostaniesz w tygodniu to jest sukces. Zasuwasz jak dziki wół, z komponentami na bieżąco roznosisz po produkcji, żeby produkcja nie stanęła, a o ich tempie pracy to już nie wspomnę jak to szybko schodzi. Dwóch miało ciężko, a co ma do powiedzenia jeden teraz. O wózkowym nie wspomnę, przesiada się z jednego wózka na drugi i tak w kółko zasuwa z opakowaniami. O przerwie to czasami możesz zapomnieć, trzeba pilnować burdelu na magazynie, bo produkcja przychodzi sobie i sama sobie bierze co chce, przez co nie jest to zwalniane z systemu i się robi totalny syf. Przychodzi co do - więcej...
Plusy
ubrania robocze, woda
Minusy
zła atmosfera, mobbing, obóz pracy
Fajni ludzie praca ok chociaż latem gorąco liderzy do wymiany i niska pensja to jest przyczyną aby zmienić pracę chociaż pracuje tam już 10 lat ale wynagrodzenie jest bardzo ważne aby żyć godnie
Minusy
Zarobki
Dobra praca dla osób które potrzebują zdobyć doświadczenie
Nie chce zle opisywac pracy w ktorej poswiecilam sie uwazam duzo czasu.Poprosilam tylko o zmiane pracy na jedna zmiane i juz byl problem.....
Plusy
nie bylo
Minusy
Traktowanie pracownika
Praca na produkcji była na pewno pracą, dzięki której zdobyłam umiejętności i wiedzę dotyczącą produkcji i jakości produkowanych wyrobów. Praca była trochę ciężka pod względem fizycznym, to znaczy, mam na myśli szybkie tempo produkcji i czas w jakim się to odbywało. Moja praca przebiegała w systemie weekendowym w soboty i niedzielę po 12 godzin, ponieważ w dniach roboczych zajmowało mnie studiowanie w Bielsku-Białej. Praca przebiegała w taki sposób, że od godziny 5.50 do 9.50 się pracowało, a potem była wyznaczona przerwa na posiłek dwudziestominutowy na jadalni zakładowej. Taka sama przerwa czekała na pracowników o 13.50. Kadra zarządzająca była kulturalna i uprzejma wobec swoich pracowników i sprawiedliwie ich traktowała.
Plusy
Darmowa stołówka
Minusy
Brak określonego zakresu obowiązków.
Brak odpowiedzialności i delegowania osób odpowiedzialnych za poszczególne zadania.
Plusy
Pakiet socjalny.
Minusy
Brak określonego zakresu obowiązków.
jest to dobra sekcja duze mozlwosci rozwoju w tej firmiewspolpraconicy sa przyazni i pomocni prace w tej firmie oceniam na dobra
Bardzo miła przyjazna atmosfera pracy. Niestety praca związana z pozostawaniem przez większą cześć roku poza domem.
Plusy
Dobre zarobki
Minusy
Rozłąka z dome przez cały czas
typical job day and night
operator machine

short term

hard work
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Hutchinson Poland Sp. z o.o.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,1
3,2