Heraeus

Opinie pracowników firmy Heraeus

Znaleziono 5 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (349)

dobra atmosfera

lekka praca dobre towarzystwo niskie zarobki ocena moja 3 kobiety wiecznie na jednym stanowisku brak możliwości awansu 10 lat na jednych i tych samuch stanowiskach

Plusy

pikniki zakładowe

Klejowy smrod

Jak nie żywice to kleje, jak nie kleje cementowe i toksyczne inne do czujników spiekanych to do osłon papierowych. 1 dzień pracy i śmierdzi cały ciuch jak by praca w hucie! Najgorsze że firma w centrum Sosnowca. O 2-3-4-5 godzinie współczucie ludziom obok fabryki. Bo smród z hali od klejów wędruje po sąsiednich blokach, nowych osiedlach mieszkalnych domków willowych, mieszkańcy w nocy gdy mają okna otwarte, wdychają trują się oparami z klejów pomimo że nie pracują tam! A im szkodliwego nie płacą! NOWI I SZANUJĄCY SIĘ Ludzie często co 2 3 miesiące uciekają z tamtąd. Pracują tam ludzie bez ambicji i polotu swoistego i zmuszeni sytuacją oraz przy i śnięci życiowo! Godzą się na zatrucie klejami płuc. Zatrudniają młodych i obcokrajowców u których nie widać jeszcze problemów chorobowych od klejów! Dodatkowo fabryczne filtry nie usówają toksyny z POWIETRZA TYLKO GROMADZĄ PONAD FABRYKĄ! W upalne bezwietrzne dni- a wieczorami i nocy opary siadają na nocne miasto! Przedsiębiorstwo z toksycznymi chemikaliami klejowymi zbudowana za blisko dużego centrum mieszkalnego, wina prezydenta miasta który dopuścił zgodził się na budowę tej fabryki w mieście. Pewnie spore wynagrodzenie zgarnął za dofinansowania które poszły przy tej inwestycji skoro dopuścił do tego! Heraus electro nite produkuje czujniki do pieców hutniczych. Opary są z tamtąd alergiczne, długoterminowo działając przez płuca także toksyczne. Który klej i żywica spiekana spalana z chemią nie jest! CO CHWILA NOWYCH ZATRUDNIAJĄ! Nie polecam firmy i pracy!

Heraeus electro-nite polska sp. Z o.O. Uwaga ukrainscy przyjaciele

Kolejna firma, która traktuje pracowników tymczasowych zatrudnianych przez agencję pracy jak towar zarobkowy, czyli zatrudnić na parę dni, po czym zwolnić i szkolenia odbywały się chaotycznie typu podpisz szkolenie brak dostarczenia wszelkich rzeczy potrzebne do pracy np. rękawiczek czy to noża by praca szła szybciej maszyny stare jak świat co chwilę psują się ogólnie jak ktoś zamierza pracować w tej firmie dłużej, to może no to nie liczyć, ponieważ po 15 dniach pracy już rozmyśla jak tylko zwolnić pracownika, czy masz l4, czy oddawanie krwi ta firma nie liczy się z pracownikami, mimo że masz usprawiedliwienie nieobecności.Firma Hearers Electro-Nitę Polska Sp. z o.o.Drodzy Ukraincy omijajcie tą firmę szkoda zdrowia.Інша компанія, яка розглядає тимчасових працівників, найнятих в агентстві з працевлаштування, як продукт, що приносить заробітну плату, тобто наймати їх на кілька днів, потім звільняють, а навчання проводилося хаотично, наприклад, підписує промову про навчання, щоб забезпечити всім необхідним для роботи. , наприклад, рукавички чи ніж, щоб робота йшла швидше, старі як світ машини час від часу ламаються, загалом, коли хтось має намір працювати в цій компанії довше, це може не врахувати, тому що після 15 днів роботи він вже думає про звільнення працівника, чи є у вас L4, чи не враховується здача крові у співробітників, навіть якщо у вас є виправдання відсутності.

Plusy

Minusy

Zarobki, zarządzanie firmą, brak przepisów bhp, szkolenia typu podpisz kartke, brak odzieży ochronnej dla nowych pracowników trzeba się prosić.

Brak słów...

Praca na 3 zmiany po 8 hMożliwość awansu...Kadra zarządzająca oj ciężko o jakiejkolwiek załatwienie spraw papierowych.Kultura w pracy 6/10.Temperatura na stanowisku pracy masakra. Na piecach brak wentylatorów czegoś do obniżenia stanowiska pracy.Waga dla kobiet wydaje mi się że jest wygórowana.Najprzyjemniejsze wrażenia z tej pracy to STOŁÓWKA mega wypas klimatyzowane pomieszczenie wypasione mikrofale,czajniki, lodówki. No mega .

Plusy

Blisko domu, łatwy dojazd

Minusy

Kurz, gorąc, brak rozmiarów odzieży roboczej, brak komunikacji z kadrą zarządu

nigdzie

nie polecam, szkoda zmarnowanego czasu, lipna pensja liderzy faworyzuja pracownikow sa lubiani i mniej lubiani lubiani dostaja lekka prace a ci nie lubiani charuja jak woly

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Heraeus. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Heraeus z

Opinie o firmie Heraeus według lokalizacji

Informacje o firmie Heraeus w popularnych lokalizacjach

• Heraeus