Helios
Opinia pracownika firmy Helios

Spoko atmosfera, nuda, krótki czas

23 marca 2020
Stanowisko obsługa kina-w porządku, czasami pomiędzy seansami jest 1,5 godziny i wtedy totalnie nic nie ma do roboty, na barze jest OK, zawsze jest co robić, miła energiczna atmosfera, wymagany nienaganny wygląd i strój firmowy, młody zespół, są tylko 3 stanowiska w Heliosie: obsługa kina, obsługa baru i kawiarnia. W każdym jest przydzielony zakres obowiązków i szkolenie. Najtrudniejsza część to oczywiście wtedy kiedy jest natłok ludzi i nie ma się kim zająć. Trzeba sobie na to znaleźć sposób. Darmowe bilety do kina, ale z tego się nie korzysta.
24 czerwca 2018
kasjer-sprzedawca (obecny pracownik) - Lubin, dolnośląskie
Oceniam tą firme na bardzo dobrze, znakomite kierownictwo, kultura pracy i zgrany zespół.
Plusy
Dogodne godziny pracy
Minusy
20 sierpnia 2015
kasjer-sprzedawca (były pracownik) - Sosnowiec, SL
Pracę w kinie wspominam jako niezwykle miłą przygodę podczas studiowania. Przede wszystkim miałam okazję poznać wspaniałych ludzi, dzięki którym do pracy szło się z uśmiechem na ustach. Jednakże niezwykle ważny w mojej ocenie był także kontakt z klientem, który uczył otwartości oraz cierpliwości w stosunku do innych. Wspaniałe kierownictwo sprawiło, iż miałam poczucie obowiązku, by zaprezentować swoją osobę z jak najlepszej strony i pokazać, że jestem wartościowym pracownikiem. Niestety praca w tej firmie jest mało rozwojową pracą, a możliwości awansu są znikome. Mimo to, był to wspaniały rok.
Plusy
miła atmosfera, miłekierownictwo
Minusy