Logo firmy - H&M
H&M

Opinie pracowników firmy H&M - Gdynia, pomorskie

3,5
Równowaga praca/życie

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (8470)

Kierownictwo - porażka

Mój staż w H&M miał miejsce w Gdyni w centrum Riviera. Umowa zlecenie - głównie magazyn i praca na sklepie, ekspozycja towaru. Kierownictwo? Nie zasługują oni nawet na to miano, bo są to osoby bezczelne, aroganckie i bez grosza szacunku, szczególnie wobec osób nowych. Pomoc? Nie ma mowy! Gdy wyraziłam swoje zdanie, to spotkałam się z odzywkami w stylu "jak Ci nie pasuje to nie musisz tu pracować i lepiej się nie odzywaj". Nie można było zapytać o cokolwiek, bo traktowały to jako coś złego, gdy w zwyczajny sposób chciałam upewnić się, czy wykonuję daną czynność prawidłowo. W żadnej innej pracy nie spotkałam się z takim traktowaniem innych pracowników, z taką nienawiścią, atmosfera była okropna... Zarobki średnie, nie były tragiczne, ale nic szczególnego. Przynajmniej ochroniarze sklepu byli w porządku w przeciwieństwie do pozostałych. Kolejna kwestia to staż pracy - zapewniali, obiecywali możliwość zatrudnienia na dłużej, po czym później bez uprzedzenia nie wpisano zarówno mnie jak i pozostałych osób ze zlecenia w grafik. Przechodząc czasem przez sklep zauważyłam zresztą, że często zmieniają pracowników - najwidoczniej sytuacja nie uległa poprawie. Być może w innych miastach sytuacja nie wygląda tak źle, natomiast w Gdyni odradzam to miejsce każdemu - zwyczajna strata nerwów.

Fatalna atmosfera pracy, fatalne zarobki

Prace w H&M zaczęłam w czerwcu tego roku. Jestem zdruzgotana tym jak można traktować pracowników.Przedmiotowe traktowanie, zwalnianie za wymyślone przyczyny. To jest właśnie kwintesencja pracy w tej firmie. Po 3 razy w tygodniu zmiany grafiku , przez, co brak możliwości zorganizowania sobie dni wolnych. Do jednych pracowników dzwonią poinformować, że nie mają przychodzić do pracy, a do drugich nie. Tych których nie lubią nie informują. No przecież przyjście rano do pracy i pójście zaraz do domu to pikuś a bilety za tak niską place same się opłacą. Serdecznie nie polecam pracy w tej firmie, chamstwo oraz wykorzystywanie jest tam na porządku dziennym. Robisz tam wszystko, traktują jak śmiecia,a na końcu zwalniają. Niech to będzie przestroga dla osób zastanawiających się nad pracą w tej firmie. Każdy z nas zasługuje na odrobinę szacunku.

Plusy

Brak plusów

Minusy

Niskie zarobki, wykorzystywanie, przedmiotowe traktowanie

H&M - praca i kariera

in Gdynia, pomorskie
Zobacz więcej ofert pracy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w H&M. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,7

Opinie o firmie H&M wg stanowisk

• H&M
  • Gdynia, pomorskie