H&M

Opinie pracowników firmy H&M - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie2 opinie

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (9982)

Mocno średnio

Niestabilne godziny pracy, zostawanie i robienie bezpłatnych nadgodzin to norma i nie mówię tutaj o 5-10 minutach, tylko nawet 45. Oprócz tego kierowniczki bardzo robią pod górkę, jedynie wymagając i mając pretensje, że obsługując klienta i jednocześnie przyjmując zwrot, nie ogarniasz przymierzalni. Zdecydowanie za mało osób na sklepie, a pracy jest jak za 5. Na dłuższą metę nie polecam

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, mobbing, ciężka praca, stres

Bydgoszcz Focus

Kiedyś było znośnie, obecnie praca w tym miejscu ociera się o mobbing. Kierownik sklepu bez kompetencji, wysługuje się ludźmi obiecując im awans i traktujac ich ulgowo. Grafik zmieniany z dnia na dzień, brak informowania pracowników. Pupilki mogą godzinami stać i gadać, a "nowi" pracują za czterech. Pensje ciężko nazwać wynagrodzeniem, bo stawki mniejsze niż w McDonald's. Szczerze nie polecam

Plusy

Minusy

brak kompetencji kierownika sklepu, nierówne traktowanie, faworyzowanie, brak możliwości rozwoju, kiepska wypłata

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w H&M. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu