H&M
Zobacz wszystkie opinie o firmie H&M

H&M

Opinia pracownika firmy H&M

Atmosfera pracy doskonała, gorzej z kadrą zarządzającą.

Praca zespołowa jak najbardziej doskonała. Osoby z większym stażem chętnie pomagały mi, osobie która przyszła bez doświadczenia na podobnym stanowisku. Szefowa natomiast to totalny brak szacunku dla człowieka pracującego. Jedyne co się liczyło to zysk, a jeżeli tylko pojawiło się jakieś zwolnienie lekarskie to od razu było się człowiekiem niższego sortu. Zarobki również nie pokrywały się z godzinami pracy. We wszystkich wypłatach, które otrzymałam byłam o kilkadziesiąt złotych w plecy. Podsumowując, dla osób które tam spotkałam polecam, lecz jeżeli masz słabe nerwy i chcesz sobie dorobić przy czym charować jak wół to lepiej się zastanów.

Tragiczne kierownictwo

Praca sama w sobie w nie była zła, ale jej organizacja to już tragedia. Niekompetentne kierownictwo tylko wymaga od pracowników tego czego sami nie robią, przykładem jest zachęcanie klientów do dołączenia do klubu (kierownik spyta i tyle, ale pracowników wzywają na rozmowy jeśli nie wykręcą ściągniętej z kosmosu normy). Zatrudniają masę pracowników a potem nagle pojawia się problem że nie ma z czego płacić przez co dają niektórym np 5 dni pracy w miesiącu. Inni pracownicy mili i pomocni, ale "ci wyżej" tragedia. Niekompetentni ludzie w nieodpowiednim miejscu.

Plusy

Zachęcające zarobki jak na pierwszą pracę

Minusy

Kierownictwo, organizacja i traktowanie pracownika

Najgorsze miejsce pracy

Brak organizacji pracy a przez to częste zmiany w grafiku bez uprzedzenia, brak szacunku do pracownika, nieprzyjemna atmosfera w pracy, nie wykonywanie właściwie obowiązków przez kierowników, brak szkoleń wprowadzających dla pracowników, podział pracowników tworzony przez kadrę kierowniczą.

Plusy

Minusy

Niskie zarobki, Brak organizacji pracy, niewłaściwy i nieodpowiedzialny stosunek kadry kierowniczej

Praca dobra dla osób uczących się

Praca zmianowa, czyli różne dziwne godziny (często zostaje się dłużej). Praca fizyczna. Zarobki fatalne. Duża liczba kierowniczek. Zamysł firmy dobry szkoda,że tylko w teorii. Pracownicy to same dziewczyny/kobiety. Wszystko zależne od danych osób, ale w tym przypadku nawet połowa dziewczyn nie jest miła ani chętna do pomocy. Cieszę się,że już tam nie pracuje.

Plusy

Kontakt z klientem

Minusy

Fatalne zarobki, duza liczba obowiązków

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w H&M. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.7

• H&M
  • Atmosfera pracy doskonała, gorzej z kadrą zarządzającą.