H&M
Zobacz wszystkie opinie o firmie H&M

H&M

Opinia pracownika firmy H&M

Atmosfera pracy doskonała, gorzej z kadrą zarządzającą.

Praca zespołowa jak najbardziej doskonała. Osoby z większym stażem chętnie pomagały mi, osobie która przyszła bez doświadczenia na podobnym stanowisku. Szefowa natomiast to totalny brak szacunku dla człowieka pracującego. Jedyne co się liczyło to zysk, a jeżeli tylko pojawiło się jakieś zwolnienie lekarskie to od razu było się człowiekiem niższego sortu. Zarobki również nie pokrywały się z godzinami pracy. We wszystkich wypłatach, które otrzymałam byłam o kilkadziesiąt złotych w plecy. Podsumowując, dla osób które tam spotkałam polecam, lecz jeżeli masz słabe nerwy i chcesz sobie dorobić przy czym charować jak wół to lepiej się zastanów.

2,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Sklep Auchan Piaseczno

Beznadziejna kierowniczka, żadnej organizacji, wszystko na żywioł. Fatalne rozplanowanie sklepu. Obsługa bez kultury, zajmująca się sprawami prywatnymi, wyśmiewająca i głośno komentująca klientów, nawet przy kierowniczce, która nie reaguje. Żenada, odobiście znam zupełnie inne standardy obsługi klienta. Obslugę i kierownictwo tego sklepu należałoby wysłać na szkolenia, bo zwyczajnie wstyd z nimi pracować.

Minusy

Olewczy stosunek pracowników i kierowniczki do obowiązków, wyśmiewanie klientów

Pracowałem w tej firmie kilka lat i już wiem, ze nigdy nie wrócę do pracy w sklepie odzieżowym. Dlaczego? Przede wszystkim Zero szacunku do pracowników, którzy wykonują prace za kilka osób. Poza tym Osoba, która nie należy do katedry kierowniczej może zapomnieć o jakichkolwiek podwyżkach czy profitach za przedłużenie umowy. Mimo, ze często robi rzeczy, które wykraczają poza jej obowiązki np. Szkolenie nowych pracowników. W zamian za to pracuje ponad swoje siły i może zadowolić się jedynie rabatami na ubrania. Wracając do kadry kierowniczej…ciągłe zachowania zakrawające o mobbing w tej firmie są na porządku dziennym i niestety ciągła zmiana kierowników tego nie zmienia. Dekoratorzy wcale nie są lepsi. Traktują wszystkich z wyższością. Wydaje im się, ze ich stanowisko czyni ich królami całego świata. To by było chyba na tyle…A nie! Dodam jeszcze, ze jak się zwolniłem po kilku latach to nawet nie otrzymałem żadnego pożegnania ani choćby symbolicznego prezentu

Plusy

Rabaty

Minusy

Niskie zarobki, atmosfera, grafik na ostatnia chwile.

Praca dobra dla osób uczących się

Praca zmianowa, czyli różne dziwne godziny (często zostaje się dłużej). Praca fizyczna. Zarobki fatalne. Duża liczba kierowniczek. Zamysł firmy dobry szkoda,że tylko w teorii. Pracownicy to same dziewczyny/kobiety. Wszystko zależne od danych osób, ale w tym przypadku nawet połowa dziewczyn nie jest miła ani chętna do pomocy. Cieszę się,że już tam nie pracuje.

Plusy

Kontakt z klientem

Minusy

Fatalne zarobki, duza liczba obowiązków

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w H&M. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj H&M z

• H&M
  • Atmosfera pracy doskonała, gorzej z kadrą zarządzającą.