Grupa IDEAL

Opinie pracowników firmy Grupa IDEAL

Wyświetlono wszystkie opinie (2)
Pracuję za granicą już od kilku lat, w idealu około 6 mc. Zakwaterowanie zapewniają, w sumie warunki są spoko, w poprzedniej firmie miałem trochę lepsze, ale płaciłem około 300 euro, więc coś za coś. Wypłaty zawsze na czas, praca nie jest najlżejsza, ale agencja nie ma na to wpływu. Pierwszy tydzień był ciężki, ale później idzie się przyzwyczaić. Najlepiej oceniam kontakt z ludźmi, zawsze mogę zadzwonić do rekrutera, dziewczyn z kadr, koordynatora, dziewczyny, która ogarnia zmiany itp. Jak wcześniej pracowałem przez agencję, to zawsze miałem numer do jednej osoby i jak nie odbiera, to rób co chcesz.
Pierwsza agencja pracy z która jechałam za granicę i sie nie zawiodłam! Cały proces rekrutacji oraz pomoc przy znalezieniu dla mnie transportu oraz miejsca zakwaterowania przez agencje przebiegły bardzo sprawnie i wszystko było dla mnie jasne i oczywiste przed wyjazdem.

Moim zdaniem jest to idealne rozwiązanie dla osób, które po raz pierwszy chcą spróbować pracy za granicą ze względu na dużą pomoc ze strony agencji, ale również IDEAL jest też odpowiedni dla osób z doświadczeniem w pracy za granicą, ponieważ na pewno się nie zawiodą!
Plusy
Pomoc w organizacji transportu, zakwaterowanie, zaliczka w pierwszym tygodniu pracy
Minusy