Glovo

Opinie pracowników firmy Glovo

Znaleziono 10 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (250)

Kraków południe

Niektórzy rowerzyści w tej firmie dysponują kradzionymi danymi osobowymi zdobytymi przez przestepcuw

Bycie kurierem

Ostatnio mało pracy ale tak ogólnie to dobrze jest.

Ciechanów

Odbyłem rekrutację online oferta 30zł za godzinę pracy jako dostawca rowerowy przysłali mi że przeszłam szkolenie i że mam oczekiwać na zestaw startowy to jest torba Plus karta aktywacyjna i inne dodatki bez tego nie rozpoczne pracy trzy tygodnie i nic nie przychodzi brak kontaktu z firmą wysyłam meile i nic kompletnie nie poważna firma nie polecam

Minusy

Brak kontaktu

Tragedia

Nieważne ile zarobiłam, większość mi zabrali. Więc praktycznie nic nie da się zarobić bo wszystko ci zabierają. Nie ma żadnego kontaktu z glovo. Jak czegoś nie wiesz to się nie dowiesz.

Minusy

Bardzo niskie zarobki

Glovo nie wypłaca restauracjom faktur.

Uwaga nie polecam, brak działu finansowego, brak opiekuna, brak pieniędzy.

Plusy

ładna apka

Minusy

Brak kompetencji, infolinia bez narzedzi

Gdańsk kurier

Typowa korporacja. Zarobki śmieszne poniżej minimalnej krajowej. Po odjęciu paliwa i amortyzacji samochodu okazuje się, że pracuje się za pensje jak w kraju 3 świata. Mam nadzieje ,że państwo ukruci taki wyzysk pracowników. Stawke godzinową podają bez kosztów paliwa i amortyzacji samochodu. Za zlecenie miałem jak dobrze pamietam 3,50zł. Dwa zlecenia na godzine dają 7zł stawki godzinowej , niech im bedzie 3 co jest rzadkością i wychodzi 10,50zl za godzine. Pozytywne opinie piszą osoby które nie potrafia liczyc. Pracowalem 3 miesiace i zarobilem śmieszne pieniądze.

Minusy

Niskie zarobki. Brak opłacalności

Ogóle o pracy w glovo

Ogólnie mówiąc, ciągle problemu z aplikacją bardzo utrudniają pracę, czasami gdy masz już pełny dzień w kalendarzu, potrafi wysypać ci aplikację i jesteś cały dzień w plecy. Lubią oszukiwać na wynagrodzeniu z przejechanych kilometrów, przykładowo: w zamówieniu pokazuje ci ogólna trasę 6km, , po wpisaniu trasy w GPS jakikolwiek pokazuje ci 8km, co za tym idzie jesteś 2 km w plecy bo support glovo nie zawsze przyzna ci rację, no chyba że nie działa, jak aktualnie połowa aplikacji związana z suportem. Idąc dalej, jeżeli nie jeździsz 10godzin dziennie i nie łapiesz godzin zapotrzebowania twój ogólny winik doskonałość będzie niski, przez co będzie ciężko złapać ci godziny w kalendarzu. Nie masz zagwarantowane że zarobisz 20zl na godzinę, czasem wychodzi tak że zarobisz 7zl za jedno zamówienie w ciągu godziny, bo po prostu ich nie będzie. Pracuje w glovo od października 2020, jak narazie ciężko dobrze tutaj zarobić.

Plusy

Jak dużo i długo jeździsz, możesz mieć otwarty kalendarz jako pierwszy. Sam decydujesz czy chcesz pracować w danej chwili.

Minusy

Ciągle błędy aplikacji, awarie, częsty brak pomocy ze strony suportu.

Sprawna rekrutacja

Z tego co slyszalem w niektorych miatach dluzej czeka sie w kolejce chetnych, ale ja w ciagu kilku dni po wyslaniu dokumentow zaczalem juz jezdzic, takze polecam jesli ktos potrzebuje czegos na juz:)

szybko i sprawnie

bardzo sprawny proces rekrutacji i szkolenia online, jeśli ktoś ma ochotę zacząć pracę od zaraz to nie ma zbędnych formalności

Plusy

szybki proces

kurier

Bardzo sprawna rekrutacja. Zatrudnienie w przeciągu tygodnia. Dobre warunki pracy, elastyczny grafik i fajna kadra. Polecam!

Plusy

elastyczny grafik

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Glovo. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu