Getin Noble Bank
Zobacz wszystkie opinie o firmie Getin Noble Bank

Getin Noble Bank

Opinia pracownika firmy Getin Noble Bank

Miejsce pracy w którym panuje nieprzyjemna atmosfera.

Nie polecam pracy w tym banku. Panuje dziwna atmosfera pracy. Pracownicy nic sami bez zgody kierownika nie mogą zrobić, jakby byli ułomni. Kierowniczka, która tam pracuje to chyba z przypadku, zero pojęcia o zarządzaniu. Zamiast motywować to demotywuje a motywacja w sprzedaży jest b. ważna. Osobiście uwazam, że bank dużo traci mając kogoś takiego na takim stanowisku. Donyego częsta zmiana pracowników co wpływa na złą opinię banku.

Brak stabilności

Praca w tej firmie bardzo podobna do innych banków. Zespół w którym pracowałem bardzo pomocny i kompetentny. Atmosfera wzajemnego wsparcia bez chorej rywalizacji. Przełożony, bardzo negatywny wpływ na atmosferę i wątpliwe umiejętności zarządzania zespołem. Faworyzowanie osób na zasadzie osobistej sympati i relacji pozazawodowych. Natłok obowiązków, presja czasu, brak odpowiednich szkoleń, wynagrodzenie nie adekwatne do zakresu obowiązków, brak możliwości awansu w strukturach firmy, ciągła niepewność zatrudnienia, traktowanie człowieka przedmiotowo. Plusem przyzwoite godziny pracy i opieka medyczna

Plusy

- godziny pracy, - opieka medyczna

Minusy

- nie adekwatne zarobki do obowiązków, - presja, - natłok obowiązków, - nie kompetentni przełożeni ( zależne od miejsca pracy), - brak możliwości awansu, - brak pewności zatrudnienia, - traktowanie pracownika rzeczowo, - brak szkoleń

Pewność zatrudnienia

Umowa po okresie próbnym przedłużona na kolejny okres w miesiącu lipcu. W sierpniu wypowiedzenie w ramach zwolnień grupowych. Porażka. Mimo całego oddania, ogromnego zaangażowania. Prośba o wystawienie referencji poszła w kosmos. Do dzisiaj ich nie otrzymałam.

Plusy

Samochód służbowy

Minusy

Brak poczucia stabilności zatrudnienia

Wodzisław Śląski

Praca w dobrej atmosferze, nowoczesny system komputerowy.

Plusy

Opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Getin Noble Bank. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Getin Noble Bank z

• Getin Noble Bank
  • Miejsce pracy w którym panuje nieprzyjemna atmosfera.