Getin Noble Bank

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie Getin Noble Bank

Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)8 opinii

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (32)

Brak stabilności

Praca w tej firmie bardzo podobna do innych banków. Zespół w którym pracowałem bardzo pomocny i kompetentny. Atmosfera wzajemnego wsparcia bez chorej rywalizacji. Przełożony, bardzo negatywny wpływ na atmosferę i wątpliwe umiejętności zarządzania zespołem. Faworyzowanie osób na zasadzie osobistej sympati i relacji pozazawodowych. Natłok obowiązków, presja czasu, brak odpowiednich szkoleń, wynagrodzenie nie adekwatne do zakresu obowiązków, brak możliwości awansu w strukturach firmy, ciągła niepewność zatrudnienia, traktowanie człowieka przedmiotowo. Plusem przyzwoite godziny pracy i opieka medyczna

Plusy

- godziny pracy, - opieka medyczna

Minusy

- nie adekwatne zarobki do obowiązków, - presja, - natłok obowiązków, - nie kompetentni przełożeni ( zależne od miejsca pracy), - brak możliwości awansu, - brak pewności zatrudnienia, - traktowanie pracownika rzeczowo, - brak szkoleń

Miejsce pracy w którym panuje nieprzyjemna atmosfera.

Nie polecam pracy w tym banku. Panuje dziwna atmosfera pracy. Pracownicy nic sami bez zgody kierownika nie mogą zrobić, jakby byli ułomni. Kierowniczka, która tam pracuje to chyba z przypadku, zero pojęcia o zarządzaniu. Zamiast motywować to demotywuje a motywacja w sprzedaży jest b. ważna. Osobiście uwazam, że bank dużo traci mając kogoś takiego na takim stanowisku. Donyego częsta zmiana pracowników co wpływa na złą opinię banku.

Pewność zatrudnienia

Umowa po okresie próbnym przedłużona na kolejny okres w miesiącu lipcu. W sierpniu wypowiedzenie w ramach zwolnień grupowych. Porażka. Mimo całego oddania, ogromnego zaangażowania. Prośba o wystawienie referencji poszła w kosmos. Do dzisiaj ich nie otrzymałam.

Plusy

Samochód służbowy

Minusy

Brak poczucia stabilności zatrudnienia

Wodzisław Śląski

Praca w dobrej atmosferze, nowoczesny system komputerowy.

Plusy

Opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie

Minusy

Duża pomoc że strony przełożonych i współpracowników

Pomocna kadra . Miła atmosfera w pracy . Ale też duży stres i duży nacisk na sprzedaż

Możliwość rozwoju

Możliwość rozwoju w banku jest duża, jeśli się jest zdecydowanym iść ta ścieżka kariery, zarobki nie adekwatne niestety do powierzonej odpowiedzialności i obowiązków

Doradca klienta

Można tu zdobyć niesamowite doświadczenie i rozwinąć sporo kompetencji ale bardzo dużym kosztem - kosztem rodziny. Praca idealna dla osób samotnych lub nie planujących powiększenia rodziny, ewentualnie nastawionych na karierę. Było sporo szkoleń, teraz mniej - ale są możliwości awansu. Zbyt duże ciśnienie - coraz więcej obowiązków nakładane na pracowników/często brak wsparcia przełożonego, podwyżki...ciężkie do wyegzekwowania - nowi mają na wstępie więcej niż stary pracownik. Za to nowi pracownicy często rzucani są na głęboką wodę - brak wsparcia podczas pierwszych dni obsługi.

Plusy

Opieka medyczna Medicover, karta MultiSport + akcje świąteczne / wypłaty dodatkowe

Minusy

Zbyt wysokie ciśnienie z góry, brak poświęcenia czasu na wyszkolenie nowego pracownika na nowego i dobrego pracownika.

Dobra atmosfera pracy

Dobra atmosfera pracy, dobra kadra zarządzająca, proste procedury

Plusy

godziny pracy

Minusy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Getin Noble Bank. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Getin Noble Bank z

• Getin Noble Bank
  • Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)