Getin Noble Bank

Opinie pracowników firmy Getin Noble Bank

Wyświetlono wszystkie opinie (32)

Brak stabilności

Praca w tej firmie bardzo podobna do innych banków. Zespół w którym pracowałem bardzo pomocny i kompetentny. Atmosfera wzajemnego wsparcia bez chorej rywalizacji. Przełożony, bardzo negatywny wpływ na atmosferę i wątpliwe umiejętności zarządzania zespołem. Faworyzowanie osób na zasadzie osobistej sympati i relacji pozazawodowych. Natłok obowiązków, presja czasu, brak odpowiednich szkoleń, wynagrodzenie nie adekwatne do zakresu obowiązków, brak możliwości awansu w strukturach firmy, ciągła niepewność zatrudnienia, traktowanie człowieka przedmiotowo. Plusem przyzwoite godziny pracy i opieka medyczna

Plusy

- godziny pracy, - opieka medyczna

Minusy

- nie adekwatne zarobki do obowiązków, - presja, - natłok obowiązków, - nie kompetentni przełożeni ( zależne od miejsca pracy), - brak możliwości awansu, - brak pewności zatrudnienia, - traktowanie pracownika rzeczowo, - brak szkoleń

Dobra atmosfera pracy

Dobra atmosfera pracy, dobra kadra zarządzająca, proste procedury

Plusy

godziny pracy

Warszawa Dział riozliczeń

Moja szefowa to wspaniała kobieta - wymagająca, konkretna ale bardzo pomocna.

Plusy

wypady po pracy z zespołem

Minusy

duża ilość spraw do załatwienia , duża presja na wynik , ale przy odpowiedniej organizacji czasu do ogarnięcia możliwości rozwoju -ograniczone , brak ścieżki kariery , samemu trzeba narzucić sobie pewien rygor pracy aby osiągać wynik. kadra zarządzająca niższy i średni szczebel raczej słabo oceniam brak wsparcia pracowników , słaba orientacja gdzie co załatwić aby ułatwić pracą ocena 3 zespół współpracowników ,to zależy rotacja pracowników dość duża raz zespół jest super , potem następuje zmiana i zespół trzeba budować od nowa . Najtrudniejszą częścią pracy jest presja na wynik , presja czasu aby zdążyć z terminami najprzyjemniejsza część pracy to kiedy udaje się przeprowadzić trudną transakcję i następuje finalizacja , kiedy klient jest z obsługi zadowolony

Plusy

zadaniowy czas pracy, sam decydujesz ile i kiedy pracujesz

Minusy

zawsze brakuje czasu, brak wsparcia

Rewelacyjni ludzie.

Praca w Getin Banku umożliwiła mi ogromny wzrost umiejętności analitycznych oraz biznesowych. Problemem jest kadra zarządzająca, która nie do końca wie, w którym kierunku zmierza.

Plusy

Możliwość rozwoju, w oparciu o nowe narzędzia CRM

Minusy

Znikome zarządzanie pracownikami.

Productive and motivating workplace

Very nice place. Professional, motivating co-workers. Competent management. Plenty of opportunity to learn new technologies. Sometimes overtimes. Company events.

Plusy

Medical care, multi sport benefits, trainings

Minusy

Stressed work

I like to forget abou this job

Nothing more to add. Just look at stock market at getin noble bank lost 80%:) No standards, no security, huge pressure to sell, products.

Szczecin

Firma daje wiele możliwości rozwoju oraz zarobków.Dzień jest dosyć zajęty

W miejscu pracy, w którym pracuje panuje dobra atmosfera

Praca w dobrych warunkach i miłej atmosferze. Jest to dobre miejsce pracy dla młodych osób, które chcą się nauczyć systematyczności, odpowiedzialności, zaangażowania oraz odporności na stres oraz doświadczenia.

Plusy

Pakiet świadczeń socjalnych

Dobra atmosfera

Dobrze zorganizowana akcja, łatwość w prowadzeniu przedsięwzięcia.

Miejsce pracy, gdzie nie liczy się profesjonalne doradztwo i świadoma sprzedaż

Kadra zarządzająca nastawiona jedynie na realizację sprzedaży, agresywną sprzedaż, a nie na doradztwo. Brak systemu motywacyjnego. Relacja pracownik-kierownik opiera się na trybie nakazowym, bez możliwości wyrażenia własnej opinii, czy zasugerowania ulepszenia/usprawnienia pracy. Współpracownicy liczący jedynie własne premie, nie liczący się z innymi. Brak profesjonalizmu.

Plusy

Minusy

Praca wykraczająca poza godziny ustalone, pozostawanie po pracy nie jest traktowane jako nadgodziny, pomimo systemu uniemożliwiającego zakończenie pracy o czasie

Bank ceniony i powżany z dobraną ofertą dla klientów

Pracowałam w placówce franczyzowej pod szyldem GNB, sam bank cenie i uważam, ze ma świetnie dopasowane produkty, które łatwo się sprzedaje, jednak niewiele dobrego mogę powiedzieć o właścicielach placówki.

Plusy

doświadczenie kasjerskie

Minusy

niskie zarobki, brak premii

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Getin Noble Bank. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu