Opinia pracownika firmy GE Corporate

Zobacz wszystkie opinie o firmie GE Corporate

miejsce które kryję magię podnosi adrenalinę i sprawia że nia ma czasu na nudę :-)
secretary and administration support (obecny pracownik) –  Warszawa, MZ16 stycznia 2015
Bez wątpienia, możliwość pracy w GE MEDICAL SYSTEMS - GE Healthcare, od samego początku była i jest dla mnie niezwykłą przygodą. Dzięki tej pracy zdobyłam ogrom doświadczenia i to w branży która dotychczas była mi obca.
Od samego początku spływały do mnie wyzwania, którym bez problemu udaje mi się sprostać. Miałam przyjemność organizować imprezę KICK OFF meeting dla wszystkich pracowników (ponad 170 osób w bardzo krótkim czasie). Scenariusz oraz organizacja tej imprezy należała do mnie ale to nie tylko ta impreza z jaką przyszło mi się zmierzyć, życie jak i GE zaskakuje, także na nudę nie ma czasu!
Ponadto bardzo cenię sobie ludzi i kulturę pracy, tego nie da się opisać, tu czujesz się po prostu jak w domu :-)
Moja codzienna praca poległa głównie na suppoorcie innych działów. Jestem pewnym łącznikiem i zakres moich obowiązków znacznie wykracza poza powszechnie znaną administrację, pracę office.
Na co dzień zajmuję się organizacją eventów i spotkań okolicznościowych, organizacją cyklicznych spotkań firmowych w ramach inicjatywy HealthAhead, dbam o prawidłowy przebieg informacji, korespondencji w firmie i koordynuję projekty, pomagam podczas przetargów. Dodatkowo wdrażam i inicjuję nowe pomysły: HealthAhead - sałatki, koktajle raz w tygodniu, ruch na świeżym powietrzu. Koordynuję współpracę z SBR Factor, dostawcami, zajmuję się zakładaniem dostawców w wewnętrzym systemie, wprowadzaniem faktur do WF, zakładaniem numerów Purchase Order, tłumaczeniami w języku polskim - angielskim oraz angielsko - polskim. Dodatkowo dbam o prawidłowe funkcjonowanie biura.
Cenię sobie zmienność
  więcej... pracy i fakt że każdy dzień przynosi nowe owoce, stwarza nowe możliwości i pozwala na doskonalenie się w różnych branżach  zwiń
Plusy
standard pracy
Minusy
niepewny awans, przejście do innego działu

Inne opinie pracowników firmy GE Corporate

productive work
Machine head (były pracownik) –  machine head bed plate13 stycznia 2020
they move fast and steady work some times they have slow days depending on materials and and if line is down or maintenance reasons, other than that very interesting work and experience
Nice place to work
Poland - production line worker (były pracownik) –  Klodzko Poland19 lipca 2017
It was a production job that required manual skills. In this work i learned patience and cooperation with others. The atmosphere was nice and friendly.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w GE Corporate. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.