GE Corporate
Opinia pracownika firmy GE Corporate

Day at work

2 listopada 2016
Every day is waiting new opportunity for employee. Company is set to work in group. Colleagues from work willingly help you in any problem regarding with your work.
26 stycznia 2017
Lead Engineer (rotordynamics) (obecny pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Dobre miejsce pracy dla inżyniera. Po ośmiu latach praca tu może się wydać nieco nużąca ale jeśli szukasz bezpiecznej i stałej pracy. To tu.
16 stycznia 2015
secretary and administration support (obecny pracownik) - Warszawa, MZ
Bez wątpienia, możliwość pracy w GE MEDICAL SYSTEMS - GE Healthcare, od samego początku była i jest dla mnie niezwykłą przygodą. Dzięki tej pracy zdobyłam ogrom doświadczenia i to w branży która dotychczas była mi obca. Od samego początku spływały do mnie wyzwania, którym bez problemu udaje mi się sprostać. Miałam przyjemność organizować imprezę KICK OFF meeting dla wszystkich pracowników (ponad 170 osób w bardzo krótkim czasie). Scenariusz oraz organizacja tej imprezy należała do mnie ale to nie tylko ta impreza z jaką przyszło mi się zmierzyć, życie jak i GE zaskakuje, także na nudę nie ma czasu! Ponadto bardzo cenię sobie ludzi i kulturę pracy, tego nie da się opisać, tu czujesz się po prostu jak w domu :-) Moja codzienna praca poległa głównie na suppoorcie innych działów. Jestem pewnym łącznikiem i zakres moich obowiązków znacznie wykracza poza powszechnie znaną administrację, pracę office. Na co dzień zajmuję się organizacją eventów i spotkań okolicznościowych, organizacją cyklicznych spotkań firmowych w ramach inicjatywy HealthAhead, dbam o prawidłowy przebieg informacji, korespondencji w firmie i koordynuję projekty, pomagam podczas przetargów. Dodatkowo wdrażam i inicjuję nowe pomysły: HealthAhead - sałatki, koktajle raz w tygodniu, ruch na świeżym powietrzu. Koordynuję współpracę z SBR Factor, dostawcami, zajmuję się zakładaniem dostawców w wewnętrzym systemie, wprowadzaniem faktur do WF, zakładaniem numerów Purchase Order, tłumaczeniami w języku polskim - angielskim oraz angielsko - polskim. Dodatkowo dbam o prawidłowe funkcjonowanie biura. Cenię sobie zmienność - więcej...
Plusy
standard pracy
Minusy
niepewny awans, przejście do innego działu
23 marca 2020
Production Planning Specialist (były pracownik) - Łódź, łódzkie
W fabryce GE Industrial Solutions panowała świetna atmosfera między ludźmi, niestety zarobki nie należały do najwyższych na rynku i możliwości rozwoju w płaskiej strukturze firmy nie były zbyt wysokie