Fujitsu
Opinia pracownika firmy Fujitsu

All my tasks

26 września 2018
I'm focus on my company objectives, I'm also here working, because I like to deal with IT, once I'm a cummunicative person.
I've good moments and bad moments, it happens everywhere.
Plusy
Free lunches
Minusy
Long hours
18 marca 2020
Service Desk Agent / Technician Support (były pracownik) - Łódź, łódzkie
Z doświadczenia wiem iż atmosfera w pracy jest przyjazna do czasu gdy współpracownicy przeglądają przeszłość lub wnikają w życie innych lub oceniają po wyglądzie ma to dalszy wpływ na pracę strees i osiągnięcia lecz nie zawsze informator lub osoba sprawdzająca i wnikającą ma rację więc ciężko jest to określić. Personalnie nie udzielam wypowiedzi na temat firmy i co się w niej działo
1 lipca 2019
SERVICE DESK AGENT (były pracownik) - Poland
Fujitsu in Poland was my first professional work place. Cool and calm place with some amazing people surrounded by us. Learnt a lot from my experience there. It gives me a momentum in my life to carry on and motivates me to achieve more in my life. Its a place with a combination of Work, Fun, friends, ping pong, PlayStation and plenty more.
15 kwietnia 2019
Partner Account Manager, CCD & DC Specialist (obecny pracownik) - Warszawa, mazowieckie
Fujitsu to bardzo dobra firma w której dużą wagę przywiązuje się do szkoleń pracowników i ich rozwoju a także sumienności. Można sobie tam wyrobić wiele pozytywnych nawyków przydatnych w pracy.