FM LOGISTIC

Opinie pracowników firmy FM LOGISTIC

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (402)

Brak. Nie chce się wypowiadać na ten temat. Pewnych rzeczy lepiej nie poruszać

Miejsce pracy, którego nie polecę nikomu

Nie polecam nikomu tego miejsca pracy. Brak możliwości rozwoju. Nieposzanowanie pracownika, zmiany stanowisk z pracownika ds. obsługi klientów na pracownika ds. statystyk i fakturacji, zmiany systemów zmianowych z dnia na dzień. Wynagrodzenie niezgodne z ustaleniami. Wynagrodzenie + "premia" nijak się ma do wypracowanego miesiąca. Zerowa wiedza kadrowych. Omijajcie szerokim łukiem.

Minusy

Niskie zarobki, nieposzanowanie pracownika, Wynagrodzenie niezgodne z ustaleniami

super atmosfera

Polecam wszystkim praca super w przyjaznej atmosferze

Nie ma drugiej tak złej firmy gdzie okradaja ludzi z pieniedzy

Pójście przynajmniej na jeden dzien l4 lub na jednej dzień urlopu bez płatnego odejmuję ci 450zl z wypłaty czyli wypłata wychodzi 1850 zł z premia. Praca jest na akord a tylko cię poganiaja i nawet nie można porozmawiać a jak się odezwiesz to odrazu masz przewalone

Plusy

Minusy

Brak możliwości awansu, zero dofinansowań, małe wypłaty.

Praca bez możliwości rozwoju

Praca w trybie 3-zmianowym która wymagała od pracownika ogromnych pokładów siły do wyrobienia dziennej "normy". Pracowanie na dzienne unormowanie często utrudniane było przez dużą ilość pracowników na magazynie ( przejazd między alejkami był zapchany wózkami z ludźmi) oraz przydzielanie lepszych zleceń przez kadrę kilku wybranym pracownikom. Chcąc się dalej rozwijać należało dużo "rozmawiać" z kadrą. Na magazynie było schludnie i czysto dzięki ekipie sprzątającej. W mojej pracy najtrudniejszą częścią dnia były zlecenia których ukończenie ich musiało być błyskawiczne a utrudniane było przez różnorodność towarów i niesamowite ich ilości ( skrzynki, napoje, słodycze, mąki, oleje, słoiki itd.)

Plusy

3 przerwy

Minusy

często duże zlecenia tzw. "przez cały magazyn"

dżwiganie skrzynek z piwem

wcześniejsze informacje o pracy przy rekrutacji mijaja się z rzeczywistoscią

Plusy

paczki i bony świąteczne imprezy dla dzieci

Minusy

zarobki uzaleznione od wydajnosci w pracy

dobra atmosfera

Możliwość awansu, Przyjemna atmosfera w pracy. Zadawalające wynagrodzenie

Minusy

dojazd do pracy ok. 2 h

miejsce pracy w ktorym panuje dobra atmosfera

kazdego dnia wykonuje prace magazynowe mozliwosc przyluczenia na lidera odpowiedzialna i sympatyczna kadra zarzadzajaca pracownicy mily, pomocni stanie na palecie etykietowanie towaru

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w FM LOGISTIC. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu