Flexcraft
Zobacz wszystkie opinie o firmie Flexcraft

Flexcraft

Opinia pracownika firmy Flexcraft

polecam

organizacja w porządku, parę rzeczy możnaby poprawić ale nie wpłynęło to jakoś znacząco na moje ogólne odczucia. pojechałem do pracy na magazynie i już wcześniej pracowałem w ten sposób więc jeśli o to chodzi to było normalnie i nic mnie nie zaskoczyło, może nawet trochę lepsza organizacja pracy niż jak tutaj w Polsce pracowałem gdzie indziej

5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Magazyny

Powiem tak. Dużo zależy od miejsca gdzie sie jedzie. Wyjeżdżałem dwa razy i dużo rzeczy było inaczej np. jeśli chodzi o kwatery albo ogólnie kulture pracy. Ale mimo wszystko to za każdym razem było porządnie, jak mówię są różnice między lokacjami ale generalnie jest w porządku.

ocena

ogólnie to spoko, nie tak dużo formalności na początku, dosyć szybko szło sobie załatwić wyjazd. praca monotonna, ale nie jakaś ciężka, szło odłożyć całkiem fajne pieniądze.

flexcraft

agencja zupelnie poprawna, mało papierologii, szybki wyjazd, na miejscu pomoc koordynatora. wszystko co powinno być, to jest ogarnięte. robota nie do końca mi się podobała, ale taką sobie wybrałem, więc to nie wina agencji. poza tym, pojechałem tak sobie zarobić, a nie pić drinki z palemką, więc może i się urobiłem, ale przynajmniej kasa dobra

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Flexcraft. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4,2 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,9 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Flexcraft z

Opinie o firmie Flexcraft według lokalizacji

Informacje o firmie Flexcraft w popularnych lokalizacjach

• Flexcraft
  • polecam