Flexcraft

Opinie pracowników firmy Flexcraft

Znaleziono 65 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (75)

Alkmaar

praca w mroźni, w dość uciążliwych warunkach, ale no wiedział człowiek na co sie pisze, wiec tu nie ma co narzekać. kwatery i kasa spoko, koordynatorzy polskojezyczni wiec to na plus

wszystko spoko

Praca wymagająca, ale zarobki adekwatne, dobre warunki mieszkaniowe, a co do samej agencji wszystko było spoko ogarnięte, także duży plus.

git

Trzeba się narobić, ni ma lekko, ale pieniadze dobre, to się opłaca. Z samą agencją wszystko git, żadnych machlojek, czy innych tego typu. Polecam

fajna praca

praca fajna, można sobie dobrze dorobić, ogólna organizacja też ok, jedna z lepszych agencji moim zdaniem

dobra agencja

dobra organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik przynajmniej w moim przypadku, nie wiem jak innym ale mi się podobało

polecam

organizacja w porządku, parę rzeczy możnaby poprawić ale nie wpłynęło to jakoś znacząco na moje ogólne odczucia. pojechałem do pracy na magazynie i już wcześniej pracowałem w ten sposób więc jeśli o to chodzi to było normalnie i nic mnie nie zaskoczyło, może nawet trochę lepsza organizacja pracy niż jak tutaj w Polsce pracowałem gdzie indziej

flex

agencja zupełnie w porządku, wszystko załatwione jak należy, praca też całkiem spoko, w sensie ciężka, ale nie ponad ludzkie siły. kasa na czas i całkiem dobra, jest jak sobie odłożyć coś na powrót do pl, więc to się liczy

spoko

dla mnie spoko, wszystko ogarnięte, ludzie w porządku, kasa wystarczająca, mi się dobry wyjazd trafił, polecam

Zadowolony

fajnie mi się trafiło z wyjazdem tutaj, spoko ludzie, czyste kwatery, praca nie za trudna, ogólnie dobrze zorganizowany wyjazd,

Spoko agencja

normalna agencja, nie kroi na kasę, idzie fajnie zarobić, praca monotonna, ale nie ciężka aż tak. jest spoko.

wrażenia pozytywne

kwartery w porządku, organizacja dobra, koordynacja pomocna, ogólnie pozytywne wrażenia

organizacja +

aktualnie jestem tu na wyjeździe i zaskoczyła mnie jego dobra organizacja, naprawdę wszystko dopięte, tylko przyjechałem i robote zacząłem, więc w porządku jest

Nie mam zastrzeżeń

Agencja wporzo, praca też całkiem niezła, nie było tak ciężko jak się nastawiałem na początku.

oki

wyjazd udany, chwila przerwy i mogę jechać ponownie

z mojej strony bardzo dobra firma

jak na razie jestem zadowolony z wyjazdu z Flexem, organizacja bdb, mieszkanie na normalnym poziomie, a praca spoko do przyzwyczajenia

o flexie

Dobre zarobki, ogarnięte zakwaterowanie i dojazdy. Szybko zorganizowany wyjazd

na +

wszystko w porządku, wyjazd elegancko ogarnięty, praca ciężka, ale opłacalna

fizyczny

Potrzebna mi byłą praca na szybko i tu udało mi sie ją zdobyć. Dobrze zorganizowany wyjazd z agencją z wszystkimi potrzebnymi informacjami

magazyn

Byłem z nimi kiedyś i uważam, że to był spoko wyjazd. Kasa okej i warunki też

dobre miejsce pracy

trafiłem w spoko miejsce, dobra robota jak dla mnie, nie narzekałem w sumie

firma jest okej

Praca jaka miała być taka była, warunki ustalone. Dojazdy i mieszkanie spoko ogarnięte, także na plus

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Flexcraft. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4,1 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,8 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Flexcraft z

Opinie o firmie Flexcraft według lokalizacji

Informacje o firmie Flexcraft w popularnych lokalizacjach

• Flexcraft