Flex

Opinie pracowników firmy Flex

Znaleziono 25 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (5,383)

Rekommendet

Ogólnie polecam. Wynagrodzenia mógłby by być wyższe. Konkurencja nie śpi.

Plusy

Czystość

Minusy

Wynagrodzenia

ok

atmosfera w porządku możliwe szkolenia i realny rozwój zawodowy. Nie musisz żyć pracą w domu. wyrozumiała kadra zarządzająca. komfort pracy pomieszczenia klimatyzowane bogato wypozażone stołówki. Jasne uczciwe zasady pracy. Albo kouś pasuje albo nie. mam doświadczenie w 2 innych miejscach pracy na produksji i flex przoduje. polecam.

Praca flex

Będąc na Stażu pracowało mi się tam w miarę dobrze, ale nie jest to miejsce w którym chciałabym pracować po skończeniu szkoly

Opinia pozytywna

Możliwość stałego zatrudnienia,możliwość awansu Kadra zarządzająca na wysokim poziomie Zarobki zatrzymały się Brak podwyżek

Tczew

Praca na początek aby zdobyć doświadczenie. Trzeba mieć dystans i nie przejmować się TL;SL to na ogół buraki

Plusy

Blisko

Minusy

Niskie zarobki, chamstwo kadry zarzadzajacej, nepotyzm

Syf

Oboz pracy, duze wymagania, male zarobki, zero szacunku

Plusy

Latwa stala praca

Minusy

Male zarobki

Flextronics

Magazyn jak magazyn, dużo ludzi, mało miejsca, wielkie ciśnienie. Zarobki poniżej średniej, grafiki z "oszukaną" 4 brygadówką to jakiś żart. Dla 20 latka, który dopiero zaczyna znajomość z logistyką to nie najgorsze miejsce na taki start.

Plusy

Bliski dojazd

Minusy

zarobki

Bra arbetsmiljö

Jag verkligen gillade jobba på Flextronics. Bra kultur, strålande teamledare. Det var inte så svårt att jobba, jag fått hjälp om jag förstod inte hur jag skulle jobba. Linjen D4 var montering telefoner för Ericsson. Bästa delen av jobbet var att komma till jobbet. Jag gillade jobba där och där jag lärde mig mycket.

Panuje rodzinna atmosfera

Moja ocena wynika z gwiazdek,a od siebie dodam,ze jest to firma w której się rozwijasz,na płaszczyznie zawodowej. Brawo dla Flexa

Minusy

Krótkie przerwy

Dobra atmosfera pracy

Praca w firmie Flex jest bardzo dynamiczna. Dodatkowym atutem jest miła i rodzinna atmosfera, co wpływa że chce się tutaj pracować.

Plusy

Dofinansowanie do kursów językowych oraz kart sportowych

Minusy

Brak dofinansowania do posiłków

Flextronics International Poland

Praca w firmie Flextronics International Poland pozwoliła uzyskać mi bardzo duże doświadczenie pracy na produkcji. Jest to przedsiębiorstwo, które kładzie bardzo duży nacisk na jakość wykonywanych produktów, zapewnia szkolenia.

Plusy

szkolenia, jakość

Atmosfera jest dobra

Praca nie jest zła lecz brak możliwości rozwoju jak i możliwości na podwyżkę . Co sprawia że chodzę do pracy aby utrzymać rodzinę

Plusy

Pensja na czas

Minusy

Brak możliwości awansu jak i możliwości rozwoju zawodowego

Routine and nondevelopment

As a young girl just before the start of my studies I wanted to gain some job experience. This job was definitely not for me, I was doing the same boring task everyday. Some management people were very rude to me and to other production employees. Also the salary was a joke. I do not recommend working for that company, for sure on production.

Жаль,что здесь нельзя поставить 0.

Нет вообще никокой стабильности,то что говорят не выполняют, отношение плохое

Arbeit

Ich war als Industrietechniker , wartung , reparaturen

Bad place

It's a bad place to work, seriously. Management don't care about you, they just want to do stuff and nothing more. Very bad treatment. Don't recommend this place to anyone

Plusy

none

Minusy

very much

Pracodawca stara się stworzyć jak najlepsze warunki do wykonywania przydzielonej pracy.

Pracodawca nie jest w stanie (po 12 latach nienagannej pracy) zaoferować nic, co pozwoliłoby się rozwijać zawodowo-pociągnełoby za sobą zmianę stanowiska pracy i poprawiłoby sytuację finansową.

Plusy

do tej pory praca w systemie "czterobrygadowym" z dodatkiem do wynagrodenia

Minusy

niskie zarobki (prawie zrównane z wynagrodzeniem "nowo zatrudnionych", wieloletni pracownicy nie są doceniani, świadczenia socjalne z roku na rok są obcinane

Miejsce pracy gdzie sie bardzo popsuła atmosfera pracy

Moja ocena i tak jest bardzo wysoka wiec nie mam za bardzo tu co opisywać

Plusy

Niedaleko miejsca zamieszkania

Minusy

bardzo niskie zarobki

Work as a press brake operator

I'll start 6 o clock, i taking a order from my team leader, later i programming my machine and taking tools. After that bend my order.

Plusy

Free Lunches

Minusy

Long Hours

Flextronics Poland

Jest to praca zmianowa 12 godzinna,oddalona od mojego miejsca zamieszkania o 40km,dojazd w jedną stronę zajmuje mi godzinę.Kadra zarządzająca komlpetnie nie liczy się z ludzmi,którzy dojeżdzają,przenoszą ich,gdzie chcą i kiedy chcą,zabierają dodatek 4-brygadowy twierdząc,że firma przechodzi kryzys a sobie urzadzają imprezy,sympozia itp.Coraz więcej ludzi się zwalnia,każdy chce być traktowany jak człowiek i jak człowiek zarabiać,dzieje się źle i nie zapowiada się na nic lepszego!

Plusy

obiady są drogie i niedobre

Minusy

bardzo niskie zarobki

very stable place of work

a lot of work each day new challenges and demanding products

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Flex. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3.9

3.4
3.5
3.7

Opinie o firmie Flex wg lokalizacji

• Flex