FedEx Express

Opinie pracowników firmy FedEx Express

W tym miejscu panuje duża presja na osiąganie jak najlepszych wyników, co nie odpowiadało mi zdecydowanie. Liczy się ilość, a nie do końca jakość.
Praca w kurierce jak to praca w kurierce. Zatrudnionych bezpośrednio przez firmę z 5 osób i z 300 pracujących pod nimi na czarno lub na jakiś śmieciarkach, żeby tylko firma dawała troszkę niższe ceny od konkurencji. Co za tym idzie, brak czegokolwiek, od ubezpieczenia, urlopu, o0łat ZUS itp. itd. szkoda wymieniać. Idąc tym tokiem traktuj swoją pracę jak jesteś traktowany. :) Pozdrawiam wszystkich, którzy maja problem z kurierem.. w końcu on jest wszystkiemu winien. Generalnie najlepiej mu wejść na głowę i niech pracuje 24/7 z dala od życia. Co do "zarządu" o ile to można tak nazwać... bo na zarządzaniu to się zna tyle, że kupić TNT i mieć w tyle pracowników. Narzucanie jak największej ilości obowiązków, obrabiania paczek, zbierania dokumentacji, zbierania pobrań (najlepiej, żeby być kasą co rozmienia w gratisie pieniądze... w końcu skąd to cło się wzięło), obniżanie stawek kurierom..., myjcie auta za swoje napiwki bo brudne. Myślałeś, że to kurierka? Dorzucimy Ci call center, dzwon i odbieraj telefonu na swój koszt i gadaj z klientami po pracy najlepiej :) Ogólnie mało odpowiedzialna praca, bo żeby zdążyć zjeść cokolwiek musisz zrobić "skalping" na drodze, bo przecież nie ma czegoś takiego jak przerwa jakakolwiek. Możesz tez jeść podczas jazdy, będzie szybciej. Ogólnie polecam pracę osobom które potrzebują sobie utwardzić trochę skórę w życiu i posiąść umiejętność nie pozwalania wchodzenia sobie na główkę. Pozdrawiam :)
Plusy
Nie ma
Minusy
Za dużo by wymieniać, patrz opis
FedEx is a great place to work at. They provide every required training. My title was Clearance Broker but I help to create customer contact team and process helping to cooperate with other teams. My main responsibility was to prepare documentation for HMRC which had to be in accordance with most recent customs rules. I worked in many teams within the UK department in order to learn details about the whole process. I established many very positive relations with members of the team which last until the present
Plusy
well paid, great work culture
Minusy
lots of overtime during peak
Ciągła rotacja, niskie zarobki, jedynie umowa zlecenie.
Plusy
Jedna zmiana
Minusy
Niskie zarobki, umowa zlecenie
Praca odpowiedzialna. Duzo komunikcji z pracownikami z calej Europy. Praca wylacznie w jezyku angielskim.
Zobacz więcej opinii o firmie FedEx Express
  1. Opinie pracowników