Faurecia

Opinie pracowników firmy Faurecia

Znaleziono 19 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (3778)

dobra atmosfera pracy na hali

możliwość rozwoju, dopłata do stołówki zakładowej, wypłata w terminie.

Plusy

możliwe nadgodziny

Minusy

dojazd

Legnica ul. Jaworzyńska 297

Brak organizacji pracy brak wsparcia pracowników zaklad myśli tylko o swoich priorytetach ważne sa wykonane cele normy pensja szkoda gadać brak nadgodzin ogolnie oboz pracy pracuje tam 4 lata juz i uwazam ze nie polecilbym tam nikomu pracować stawiaja tylko na ukraincow i ich awnasuja na liderów i mistrzów. Zero możliwości swobody praca ciagle w maskach jednorazowych brak swobodnej pracy ciagle pod presją nie polecam nikomu a zarząd ma gdzies wszystko

Plusy

Stołówka Catering

Minusy

Niskie zarobki Brak Nadgodzin Brak awansow

Asystentka-biura /staż/

Jestem w czasie przekwalifikowania się, uczęszczam do technikum administracji-zarządzanie biurem.

Faurecia R&D Center w Grójcu - HighTech

R&D w Grójcu jest świetnym miejsce dla pasjonatów inżynierii i nowych technologii. Firma daje możliwość uczestnictwa w międzynarodowych projektach, których przedmiotem są produkty transportu przyszłości (np. wnętrza samochodów autonomicznych) czy też rozwiązania procesowe (maszyny, oprzyrządowanie) w duchu Przemysłu 4.0. Kultura pracy bezpośrednio wynika z charakterystyki bardzo dynamicznej i zarazem wymagającej branży Automotive. Odnalezienie się w tym środowisku może zająć trochę czasu, ale finalnie przynosi wiele benefitów jak wykształcenie zdolności szybkiego rozwiązywania problemów czy umiejętności zarządzania zwinnego. Potrzebne jest jednak pozytywne nastawienie, chęć ciągłego doskonalenia i traktowanie pojawiających się problemów jako kolejnych zadań do rozwiązania.

Plusy

fajni ludzie, nowe technologie, ciekawe projekty, ciągły rozwój firmy, pakiet socjalny, kantyna, wynagrodzenie na czas, regularne premie

Minusy

ciągłe zmiany priorytetów, czasem szwankująca komunikacja, bezwładność dużej korporacji

Gorzow wlkp

Słabo naprawdę słaba praca ludzie nie mili aż się nie chce pracować ciągle spina o byle co

Nigdy faurecia

Zakład pracy w którym na stałe powinna być agentura Państwowej Inspekcji Pracy, gdyż codziennością jest gwałcenie podstawowych praw pracowniczych. Jednym słowem OBÓZ PRACY, nie poleciłbym tego KOŁCHOZU nawet najgorszemu wrogowi.

Plusy

Minusy

Wszystkie jakie mogą przyjść do głowy

Wszystko tak naprawdę zależy od tego gdzie trafisz i kto jest twoim kierownikiem oraz od tego jak bardzo potrafisz wchodzić w d**

Durchschnitt

Gute Arbeit für eine Übergangszeit. Ich habe die Zukunft nicht darin gesehen

Plusy

Ich habe keine Meinung

Minusy

Ich habe keine Meinung

Gorzów Wlkp

Nie polecam, mała wypłata. Sterowana atmosfera....

Plusy

Nie ma

Фауреция, Гожув

Тяжело физически, но чувствуется психо-эмоциональная поддержка со стороны сотрудников и руководства. Очень ценно ощущение равенства и отсутствие дискриминации по национальным признакам. Питьевой режим соблюдён, питание в столовой нормальное, санитарное состояние завода хорошее. Хотелось бы улучшить условия в раздевалках

Plusy

Можно работать без опыта и спец навыков

Minusy

Жарко и душно летом

nie szanują pracowników

Kierownictwo chodząc i obserwując sądzą że wiedzą lepiej jak usprawnić prace gdzie przeważnie utrudniają. nie słuchają pomysłów od pracowników co mogło by pomóc w pracy. za nic mają czy ktoś jest zaa niski lub za słaby na dane stanowisko. nie ważne czy kobieta o wadze 50 kg i wzroście 157. czy facet 190 cm. i wadze 110kg. muszą pracować na tych samych stanowiskach. gdzie czesto nawet nie siegają po części czy do maszyn.

Plusy

można spotkać fajnych ludzi

Minusy

zero szacunku dla pracownika

dobra praca nie jest zła

Dobra atmosfera pracy, dobry dojazd, blisko domu. Eleganckie oparcia robimy do audi volkswagena.

Logistyka

Praca w zgranym zespole, młodym,doświadczonym i wykwalifikowanym

Miła atmosfera

Kadra zarządzająca jest miła i pomocna w każdej sytuacji, wyrozumiała.

wysokie zarobki i mozliwość rozwoju, lecz płaci się brakiem życia prywatnego

dużo stresu, dużo niespodziewanych zwrotów akcji, dużo problemów do rozwiązywania, dzięki temu dzień mijał zaskakująco szybko... trochę bałaganu korporacyjnego, ale co trzeba przyznać wysokie zarobki i możliwość rozwoju, co znam z autopsji....

Plusy

Możliwość awansu, wysokie zarobki

Minusy

ciągły stres

jezeli uda się wstrzelić w fajną ekipe to można przepracować kilka lat niestety zarobki .....

różnice finansowe między nowo przyjętymi a starymi pracownikami zacierają się nie idzie to w parze z umiejętnościami - przez ostanie kilka lat regulacja zarobków w firmie to kpina

Plusy

Darmowe posiłki(zupa) i woda mineralna w sezonie letnim

Minusy

zarobki

dobra

praca przy maszynach produkcyjnych, zmiany stanowiska, prace zespolowe, prace manualne

Plusy

bony swiateczne

Minusy

napieta atmosfera

Dobra atmosfera w pracy

Oceniam prace bardzo dobrze nie bylo nic szczegolnego co by moglo mnie zniechecic do pracy zaluje tez ze nie pracuje juz tam bo jak bym mogl wrocic do bym wrocil i bym sie jej trzymal

Plusy

przerwy na toalete itp

Minusy

Good work in big corporation

- many technical trainings, especially in IT infrastructure direction - management is very friendly for workers - the hardest part: management of production traceability systems

Plusy

Lot of Trainings

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Faurecia. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,3 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,2 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu