Exact Systems

Opinie o firmie Exact Systems, temat Kadra zarządzająca

Praca, która jest dobrym rozwiązaniem dla studenta. Tylko umowy zlecenia, duża elastyczność negocjacji w sprawie stawek za nadgodzinu i pracę w weekend oraz w kwestii stanowiska pracy. Kultura pracy na zadowalającym poziomie.
Plusy
elastyczny czas pracy, płatne nadgodziny, negocjowanie stawek
Minusy
niskie zarobki, umowa zlecenie
Good management, friendly team, interested quality checking process, workplace cuture was fine, I learned how to use office software like Microsoft Office etc.
I learned make a raports from shifts about quality. I received knowledge about production process. People were friendly. Management supervised the goals.
Administratorem twoich danych jest: EXACT SYSTEMS GmBH, Am Klinikum 7, 02826 Görlitz.
Kadra zarządzająca(jeśli koordynatora można tak nazwać) leci w kulki, obiecują coś, a potem nie spełniają oczekiwań.

Płaca może i była opłacalna, ale nie opłaca się ufać tej firmie ze względu na prawdomówność osób zarządzających rekrutacją.

Strata czasu i zaangażowania kiedy ustalą termin na stawienie się a w tym samym czasie przydzielą kogoś na twoje miejsce.
W skali od 1-10 oceniam na twarde 7 , wszystko fajnie ale jednak brakuje zgrania zespołu , co chwile nowe osoby.
Plusy
Grafik pracy który mozna dopasować według swoich potrzeb
Minusy
Kadra zarządzająca jest głównym minusem
Lidezy w tej firmie nie wykazują zadnego zainteresowania tym co dzieje sie w tej firmie.Szefowa jest skandaliczna i nie uprzejma praca w tej firmie pod zadnym wzgledem mi sie nie podobała chyba ze dali mnie na kontrole zdala od od kadry Exakt
Praca ciekawa, wymagająca dokładności i sprawności w działaniu, polegająca głównie na selekcji detali, a czasem na pracy przy produkcji. Taka praca pozwala na nauczenie się odpowiedzialności i sprawności w organizacji pracy. W firmie niestety nie ma zbyt dużej możliwości rozwoju. Pozytywną cechą była możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb. Najcięższą jej częścią była konieczność przenoszenia niekiedy ciężkich przedmiotów.
Kadra zarządzająca bardzo przyjazna i pomocna dla pracowników,
Plusy
elastyczny grafik, miła atmosfera
Minusy
niewielkie możliwości rozwoju
Praca,jest do przyjęcia,nie jest ciężka :) Lecz z kordynatorem jest nie przyjemnie- Ponieważ,nie ma za grosz szacunku do pracownika,wykorzystywacz,oszust,i kłamczuch,i falszywy na 100% na początku jest miły,sympatyczny A później teroryzuje pracowników,i nie potrafi współpracować z innymi ludzmi.!!
A Jeszcze ważna sprawa,Minus dla kordynatora który pracuje na górze,bo są dwa pomieszczenia pracujące-Góra,i dół.
Plusy
Dobre zarobki
Minusy
Wielki Minus dla kordynatora
It was a part time job, there was many issues with the chiefs, they often refused to pay me and they constantly changed their minds.
Plusy
I could link the job with university education
Minusy
Low salary, problems with chiefs
Moja praca polegała na sprzątaniu różnych oddziałów w szpitalu co drugi dzień po 12 godzin.
Minusy
Praca w firmie ok, lecz dla ludzi ze stalowymi nerwami mających siłę przebicia
Plusy
płaca
Minusy
nieprzyjemna atmoswera
Nigdy więcej nie chce tam pracowac kordynator godzine przed rozpoczęciem pracy pisze w jakie miejsce się ma człowiek udać do pracy następnie ma do pracowników żal ze żle wykonali swoją prace.
Plusy
Nie mam żadnych plusów do napisania
Minusy
Niskie zarobki, zła atmosfera pracy
Okropna kadra praca ok ale reszta tragedia kto wstaje ten rządzi brak wykształcenia osób zarządzających
Praca polegała na kontroli zgodności detali ze specyfikacją. Rozwój w firmie był utrudniony z uwagi na dużą rotację pracowników sezonowych. Kadra zarządzająca nie posiadała odpowiednich kwalifikacji potrzebnych do właściwego wykonywania pracy.
Plusy
elastyczny czas pracy
Minusy
niekompetentna kadra zarządzająca
Mili współpracownocy, dużo pomocnych osób, pozytywnie nastawionych, jednak sama organizacja pracy wymaga dużo poprawy, brak szafek w szatniach, za dużo lub za mało ludzi na zmianie, przydzielanie do wykonania cieżkiej pracy i dźwigania ciężkich rzeczy dwóch kobiet, zamiast dwóch mężczyzn.
Minusy
umowa zlecenie
Praca na zakładzie Saint Gobain w Strzemieszycach jest bardzo przyjemna. Jak zauważyłem to możliwości rozwoju w tej firmie są duże, często przyjmują nowych pracowników i dają im szanse rozwoju. Kadra i współpracownicy są bardzo mili , zawsze można liczyć na kogoś i wszyscy są mili wobec siebie.Praca sama w sobie sprawia mi przyjemność niezależnie od tego co w danym dniu robię.Lubię pracować i rozwijać swoje umiejętności.
Zobacz więcej opinii o firmie Exact Systems