Exact Systems

Opinie o firmie Exact Systems, temat Płaca i benefity: stanowisko Kontroler jakości (m/k)

Kontroler jakości (m/k)24 opinie

2,4Płaca i benefity

Znaleziono 9 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (67)

osoby które dłużej pracowały, były bardzo nieuprzejme do nowych pracowników

Praca w firmie ok, lecz dla ludzi ze stalowymi nerwami mających siłę przebicia

Plusy

płaca

Minusy

nieprzyjemna atmoswera

Kontroler jakości, Bielsko-Biała

Opinia w dużym stopniu zależy od oczekiwań. W moim przypadku najważniejsza jest elastyczność czasu pracy, a ta jest świetna. Osobistym plusem jest dla mnie również to, że po latach zarządzania innymi mam wreszcie luksus, iż teraz to inni myślą za mnie. Młodzi mogą nie zrozumieć, o co chodzi, lecz 50-latki już raczej tak. Poza tym trzeba mieć świadomość umowy zlecenia ze wszystkimi jej zaletami i wadami bez możliwości przejścia na umowę o pracę. Atmosfera pracy bardzo zależy od ludzi, a po ok. 3 latach stwierdzam, iż większość mocno się stara, by było choćby znośne (a często jest bardzo miło). Kontakt z bezpośrednimi przełożonymi bardzo dobry. W bardzo wielu sprawach można się dogadać. Duża wzajemna życzliwość i koleżeństwo; wręcz jest presja na osoby próbujące w jakikolwiek sposób szkodzić celowo innym. Sama praca jest raczej spokojna, często monotonna (plus czy minus ponownie zależy od upodobań), nie wymaga jakiegoś zbytniego wysiłku. Presja czasu tak, lecz w normie (poza naprawdę wyjątkowymi sytuacjami nie ma "zarzynania"). Mam zastrzeżenia ad. przepływu informacji tak pomiędzy zakładem-miejscem wykonywania zlecenia a pracownikami Exactu, oraz pomiędzy zmianami. Ten proces wymaga wciąż weryfikacji. Praktycznie żadnej możliwości kariery. Zarobki podstawowe nieco powyżej najniższej krajowej, dochodzą podwyższone stawki za zmiany nocne, sobotnie i świąteczne. Rozliczenie godzinowe: ile wyrobisz, tyle zarobisz. Rozliczenia i raportowanie przejrzyste. Wypłaty na czas. I jeszcze jedno: to nie jest zajęcie dla osób, dla których praca ma podstawową wadę typu "trzeba w niej pracować". -

Plusy

elastyczność czasu pracy, świetna atmosfera, koleżeństwo, przejrzystość rozliczeń, płatność na czas

Minusy

słaby system motywacji finansowej

Praca godna polecenia.

Ja nie mam zastrzeżeń do pracy w Exact Systems. Bez fajerwerków, ale praca jak każda inna a dodatkowo można mieć elastyczny grafik. Kasa zawsze w terminie i nikt się nie czepia jak poprawnie się pracuje.

Plusy

elastyczny grafik

Minusy

czasami przerwy w pracy

kwidzyn/niemcy

Kadra jest do dupy, koordynatorzy tak samo. Wywalili mnie z firmy za zbyt głośne zamykanie szafy w hostelu, który mi firma znalazła na 2 tygodni. ogólnie jest dramat taki że nawet nie wiem co napisać. Na pewno nie warto wyjeżdżać do Niemiec aby pracować w tej firmie. kadry w niczym nie pomagają. Starcia w pracy z innymi pracownikami, liderami i koordynatorami bardzo przypominają walkę kaczek o chleb, kto głośniej krzyknie wygrywa. W ogóle nie ma sprawiedliwości, prędzej zwolnią ciebie niż ćpuna, który kradnie w pracy. Wszyscy w firmie wiedzą co się dzieje w buderusie i nie tylko tam, ale nikt z tym nic nie robi. Praca nie wygląda jak kontrola jakości tylko jak produkcja. Mam zepsute plecy i muszę chodzić do fizjo również przez tę pracę (dźwigałem dziennie od 25 do 36 ton stali na jednej zmianie). Umowa zlecenie pozwala koordynatorowi zwolnić pracownika w każdej chwili często zostawiając go na lodzie. Gdy dzwonią żeby przyjechać liżą tyłki że praca będzie na stałe. Kiedyś wracałem z projektu do Polski na kwarantanne gdzie nie miałem pracy przez 3 miesiące tylko dlatego że ktoś z kadr powiedział mi iż będzie to długi projekt, a okazało się że trwał 2 tygodnie. Firma i zarządzający nią są do niczego, nie polecam, a wręcz nalegam aby dla własnego dobra nie rozpoczynać przygody z tą firmą.

Plusy

darmowe mieszkanie

Minusy

kadra, koordynatorzy, płaca

Exacts Systems Nowa Sól

Pracę jako samą w sobie dało się znieść, ale atmosfera oraz ludzie, którzy tam pracują to jedna wielka masakra. W tej firmie liczą się tylko znajomości i podlizywanie się przełożonym. Często brak jakiejkolwiek pomocy od tak zwanych "liderów", a dokładnie jednemu z nich, który dla "żartów" zabiera twoje rzeczy prywatne i je gdzieś ukrywa, w dodatku naśmiewając się z ciebie. Brak jakichkolwiek zasad, liderzy oraz ich pupilki wychodzą na papierosa kiedy chcą, dla nich przerwa jest wtedy kiedy sobie tego zażyczą. Kiedy nie wyrobisz się z normą, liderzy potrafią w raporcie skrócić twój wymiar pracy abyś nie otrzymał adekwatnego wynagrodzenia za ciężko przepracowane godziny. W skrócie stanowczo NIE POLECAM pracy w tej firmie.

Miejsce pracy gdzie panuje dobra atmosfera.

Jest tu bardzo swobodna atmosfera pracy,firma godna polecenia.

Plusy

Picie i jedzenie na miejscu, elastyczny grafik

Minusy

rodzaj umowy

Zła atmosfera pracy

Zła atmosfera pracy, niskie wynagrodzenie, mała ilość godzin pracy, brak możliwości rozwoju.

Plusy

Elastyczny grafik

Dobra

Praca ciekawa, wymagająca dokładności i sprawności w działaniu, polegająca głównie na selekcji detali, a czasem na pracy przy produkcji. Taka praca pozwala na nauczenie się odpowiedzialności i sprawności w organizacji pracy. W firmie niestety nie ma zbyt dużej możliwości rozwoju. Pozytywną cechą była możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb. Najcięższą jej częścią była konieczność przenoszenia niekiedy ciężkich przedmiotów. Kadra zarządzająca bardzo przyjazna i pomocna dla pracowników,

Plusy

elastyczny grafik, miła atmosfera

Minusy

niewielkie możliwości rozwoju

Miła atmosfera

Praca ok, wolne weekendy, miła atmosfera, elastyczny grafik dostosowany do osoby uczącej się, wolne weekendy i święta. Jedyny minus to umowa zlecenie.

Plusy

wolne weekendy, elastyczny grafik, stawka.

Minusy

Umowa zlecenie

Więcej opinii o stanowisku Kontroler jakości (m/k)

Zobacz wszystkie 24 opinie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Exact Systems. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu