Exact Systems

Opinie pracowników firmy Exact Systems

Znaleziono 35 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (67)

srednia ocena, atmosfera tez srednia

Moja ocena jaka moge wystawic jest sreddnia, dlatego ze jest malo miejsca w miejscu, w ktorym pracuje.

Thüringen

Kto raniej wstanie ten rządzi. Tak jest w tej firmie.

Kontroler jakości, Bielsko-Biała

Opinia w dużym stopniu zależy od oczekiwań.W moim przypadku najważniejsza jest elastyczność czasu pracy, a ta jest świetna. Osobistym plusem jest dla mnie również to, że po latach zarządzania innymi mam wreszcie luksus, iż teraz to inni myślą za mnie. Młodzi mogą nie zrozumieć, o co chodzi, lecz 50-latki już raczej tak.Poza tym trzeba mieć świadomość umowy zlecenia ze wszystkimi jej zaletami i wadami bez możliwości przejścia na umowę o pracę. Atmosfera pracy bardzo zależy od ludzi, a po ok. 3 latach stwierdzam, iż większość mocno się stara, by było choćby znośne (a często jest bardzo miło). Kontakt z bezpośrednimi przełożonymi bardzo dobry. W bardzo wielu sprawach można się dogadać. Duża wzajemna życzliwość i koleżeństwo; wręcz jest presja na osoby próbujące w jakikolwiek sposób szkodzić celowo innym.Sama praca jest raczej spokojna, często monotonna (plus czy minus ponownie zależy od upodobań), nie wymaga jakiegoś zbytniego wysiłku. Presja czasu tak, lecz w normie (poza naprawdę wyjątkowymi sytuacjami nie ma "zarzynania").Mam zastrzeżenia ad. przepływu informacji tak pomiędzy zakładem-miejscem wykonywania zlecenia a pracownikami Exactu, oraz pomiędzy zmianami. Ten proces wymaga wciąż weryfikacji.Praktycznie żadnej możliwości kariery. Zarobki podstawowe nieco powyżej najniższej krajowej, dochodzą podwyższone stawki za zmiany nocne, sobotnie i świąteczne. Rozliczenie godzinowe: ile wyrobisz, tyle zarobisz. Rozliczenia i raportowanie przejrzyste. Wypłaty na czas.I jeszcze jedno: to nie jest zajęcie dla osób, dla których praca ma podstawową wadę typu "trzeba w niej pracować". -

Plusy

elastyczność czasu pracy, świetna atmosfera, koleżeństwo, przejrzystość rozliczeń, płatność na czas

Minusy

słaby system motywacji finansowej

Praca godna polecenia.

Ja nie mam zastrzeżeń do pracy w Exact Systems. Bez fajerwerków, ale praca jak każda inna a dodatkowo można mieć elastyczny grafik. Kasa zawsze w terminie i nikt się nie czepia jak poprawnie się pracuje.

Plusy

elastyczny grafik

Minusy

czasami przerwy w pracy

kwidzyn/niemcy

Kadra jest do dupy, koordynatorzy tak samo. Wywalili mnie z firmy za zbyt głośne zamykanie szafy w hostelu, który mi firma znalazła na 2 tygodni. ogólnie jest dramat taki że nawet nie wiem co napisać. Na pewno nie warto wyjeżdżać do Niemiec aby pracować w tej firmie. kadry w niczym nie pomagają. Starcia w pracy z innymi pracownikami, liderami i koordynatorami bardzo przypominają walkę kaczek o chleb, kto głośniej krzyknie wygrywa. W ogóle nie ma sprawiedliwości, prędzej zwolnią ciebie niż ćpuna, który kradnie w pracy. Wszyscy w firmie wiedzą co się dzieje w buderusie i nie tylko tam, ale nikt z tym nic nie robi. Praca nie wygląda jak kontrola jakości tylko jak produkcja. Mam zepsute plecy i muszę chodzić do fizjo również przez tę pracę (dźwigałem dziennie od 25 do 36 ton stali na jednej zmianie). Umowa zlecenie pozwala koordynatorowi zwolnić pracownika w każdej chwili często zostawiając go na lodzie. Gdy dzwonią żeby przyjechać liżą tyłki że praca będzie na stałe. Kiedyś wracałem z projektu do Polski na kwarantanne gdzie nie miałem pracy przez 3 miesiące tylko dlatego że ktoś z kadr powiedział mi iż będzie to długi projekt, a okazało się że trwał 2 tygodnie. Firma i zarządzający nią są do niczego, nie polecam, a wręcz nalegam aby dla własnego dobra nie rozpoczynać przygody z tą firmą.

Plusy

darmowe mieszkanie

Minusy

kadra, koordynatorzy, płaca

Exacts Systems Nowa Sól

Pracę jako samą w sobie dało się znieść, ale atmosfera oraz ludzie, którzy tam pracują to jedna wielka masakra. W tej firmie liczą się tylko znajomości i podlizywanie się przełożonym. Często brak jakiejkolwiek pomocy od tak zwanych "liderów", a dokładnie jednemu z nich, który dla "żartów" zabiera twoje rzeczy prywatne i je gdzieś ukrywa, w dodatku naśmiewając się z ciebie. Brak jakichkolwiek zasad, liderzy oraz ich pupilki wychodzą na papierosa kiedy chcą, dla nich przerwa jest wtedy kiedy sobie tego zażyczą. Kiedy nie wyrobisz się z normą, liderzy potrafią w raporcie skrócić twój wymiar pracy abyś nie otrzymał adekwatnego wynagrodzenia za ciężko przepracowane godziny. W skrócie stanowczo NIE POLECAM pracy w tej firmie.

Praca Niemcy

Firma zatrudnia ludzi z ulicy. Koordynatorzy nie mają pojęcia o pracy wystarczy że znają Niemiecki w stopniu komunikatywnym. Jeden wielki burdel zwalniają ludzi na zwolnieniu L4 po cichutku wysyłają wypowiedzenie umowy nie polecam.

Exact Systems

Bardzo dobra profesjonalna firma zajmujaca sie kontrola jakosci na rynku miendzynarodowym. #ExactSystems

Plusy

Mozliwosc szybkiego awansu

Minusy

Miejsce pracy gdzie panuje dobra atmosfera.

Jest tu bardzo swobodna atmosfera pracy,firma godna polecenia.

Plusy

Picie i jedzenie na miejscu, elastyczny grafik

Minusy

rodzaj umowy

Zła atmosfera pracy

Zła atmosfera pracy, niskie wynagrodzenie, mała ilość godzin pracy, brak możliwości rozwoju.

Plusy

Elastyczny grafik

Minusy

Exact Systems świnie i chamy!!!

Oszukali mnie, przyjechałem i tego samego dnia wyrzucili z mieszkania. Kordynator oszust i świnia cham.

Good experience

Good management, friendly team, interested quality checking process, workplace cuture was fine, I learned how to use office software like Microsoft Office etc.

dobra praca dla studentów

Dobra praca jak na początek, elastyczny grafik, w miarę dobre zarobki. Niestety brak możliwości rozwoju.

lipa

Lipa lipa lipa lipa kordynatorzy nie umieja pracowac z ludzmi

Productive

I learned make a raports from shifts about quality. I received knowledge about production process. People were friendly. Management supervised the goals.

Rekrutacja żałosna

Administratorem twoich danych jest: EXACT SYSTEMS GmBH, Am Klinikum 7, 02826 Görlitz. Kadra zarządzająca(jeśli koordynatora można tak nazwać) leci w kulki, obiecują coś, a potem nie spełniają oczekiwań. Płaca może i była opłacalna, ale nie opłaca się ufać tej firmie ze względu na prawdomówność osób zarządzających rekrutacją. Strata czasu i zaangażowania kiedy ustalą termin na stawienie się a w tym samym czasie przydzielą kogoś na twoje miejsce.

Koordynator firmy jak najbardziej na plus

W skali od 1-10 oceniam na twarde 7 , wszystko fajnie ale jednak brakuje zgrania zespołu , co chwile nowe osoby.

Plusy

Grafik pracy który mozna dopasować według swoich potrzeb

Minusy

Kadra zarządzająca jest głównym minusem

Tychy

Lidezy w tej firmie nie wykazują zadnego zainteresowania tym co dzieje sie w tej firmie.Szefowa jest skandaliczna i nie uprzejma praca w tej firmie pod zadnym wzgledem mi sie nie podobała chyba ze dali mnie na kontrole zdala od od kadry Exakt

attention to details

Job wihich required lot of attention to details. Needing to notice small print issues on CD/DVD covers. Sometimes very dificult to notice when you are packing 600 sheets into a box.

Dobra

Praca ciekawa, wymagająca dokładności i sprawności w działaniu, polegająca głównie na selekcji detali, a czasem na pracy przy produkcji. Taka praca pozwala na nauczenie się odpowiedzialności i sprawności w organizacji pracy. W firmie niestety nie ma zbyt dużej możliwości rozwoju. Pozytywną cechą była możliwość dostosowania grafiku do własnych potrzeb. Najcięższą jej częścią była konieczność przenoszenia niekiedy ciężkich przedmiotów. Kadra zarządzająca bardzo przyjazna i pomocna dla pracowników,

Plusy

elastyczny grafik, miła atmosfera

Minusy

niewielkie możliwości rozwoju

Miła atmosfera

Praca ok, wolne weekendy, miła atmosfera, elastyczny grafik dostosowany do osoby uczącej się, wolne weekendy i święta. Jedyny minus to umowa zlecenie.

Plusy

wolne weekendy, elastyczny grafik, stawka.

Minusy

Umowa zlecenie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Exact Systems. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu