Opinia pracownika firmy Eurojob Top Teams For Top Jobs

Zobacz wszystkie opinie o firmie Eurojob Top Teams For Top Jobs

Nie ma się do czego przyczepić
pracownik produkcji (obecny pracownik) –  Poznań, wielkopolskie13 sierpnia 2019
Wyjechałem za pośrednictwem Eurojob do Holandii do pracy na produkcji. Firma podeszła do tematu jak należy - nie ma się czego przyczepić. Praca na produkcji jak to praca na produkcji. Powiem szczerze, że słyszałem opinie ludzi którzy mieszkając na stałe w Holandii szukają pracy w Eurojob w Poznaniu zamiast w lokalnych agencjach. To chyba mówi samo za siebie.

Inne opinie pracowników firmy Eurojob Top Teams For Top Jobs

Praca jak kazda inna
Magazynier (obecny pracownik) –  Poznań, wielkopolskie11 października 2019
Przyjechalem najpier na miesiac na wakacje ale wrocilem na dluzej bo mi sie spodobalo. Praca jak kazda inna ale pieniadze zawsze na czas a jak sa jakies problemy to wystarczy pisac dzwonic i pomoga.
Magazynier
pracownik magazynu (obecny pracownik) –  Poznań, wielkopolskie11 października 2019
Pracuje przez ta agencję już ok pół roku. W porównaniu z innymi agencjami to naprawdę sporo bo we wczesniejszych nie wytrzymalem dluzej niz miesiac. Jak chce sie pracowac i jest fer do innych to wszystko jest ok. Jak cos sie dzieje to wystarczy napisac w czym problem i pomoga. Przeniesli mnie na inna lokacje bez problemu bo akurat byly miejsca gdzie indziej a tam gdzie bylem od poczatku nie podobalo mi sie.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Eurojob Top Teams For Top Jobs. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

4,4

Opinie o firmie Eurojob Top Teams For Top Jobs wg lokalizacji