Eurojob Top Teams For Top Jobs

Opinie o firmie Eurojob Top Teams For Top Jobs, temat Bezpieczeństwo i rozwój

4,6Bezpieczeństwo i rozwój

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (28)

Eurojob

Pracuje w Amsterdamie na wykladaniu i jest ok. Ciezka praca ale ogolnie polecam, zmiany nocne akurat mnie najbardziej odpowiadaja i nie mam na co narzekac. Przyjechalam do pracy i to mam zapewnione wyplaty tez sie zgadzaaj. :) Polecam prace sprawnym fizycznie duzo biegania :)

Plusy

wysoka stawka, nocki

A company that won't let you down.

I have been employed for 2 years now and Eurojob has been a great help to me. I have savings and I am happy with my work. They never forget their people during this time of pandemic. They support us with our ambitions and help you reach it. I am really grateful to this company.

Plusy

Free meals

Trusted company

I'm so much lucky when i work to this company.Like what i treated my costumer/clients which i do all my best to they satisfied to my service,This is exactly what the company done to me.

People are accommodating and responsive.

Best ever company i worked with.Money always on time,Very Professional when it comes to work.No regret since i enter this company.I love it very much

..przestroga

Ta agencja przypomina mi agencje AXIDUS z którą miałem podobną nieprzyjemnośc pod koniec 2016 roku w Olsztynie. Będąc jeszcze w Holandii, odpowiedziałem na oferte pracy w syncreon w Tilburgu w ktorym pracowałem rok czasu dawno temu. Wstepnie wszystko było wporządku podano czas rozpoczecia pracy, zostałem poproszony o wysłanie skanów dokumentow zabrakło tylko zaświadczenia o niekaranlności które objecałem że dostarcze jak tylko wróce do ich ojczyzny.. tak wiec wróciłem do stalinowskiej republiki polski wyrobiłem te zaświadczenie odesłałem i na tym się skończyło. Chociaż na początku wydawało się ze nie bedze problemów to skończyło bez tłumaczeń odrzuceniem i to w momencie gdy juz miałem możłiwość wynajecia prywatnego lokum w Tilburgu czyli odizlowoania sie od ich rekrutowanego i preferowanego srodowiska z którym zmuszany jestem non stop do asymilacji i życia w komunie. Gdyby nie drobna porzyczka na wydajazd którą musiałem zaciagnać ze względu na nieprzewidzane koszta zwiazane z zabezpieczeniem i remontem domu to nie miałbym za złe ale ta strata finansowa sprawia ze nie mam dobrego mniemania o tej agnecji aczkolwiek po cyganach ze stalinowskiej republiki polski raczej trudno oczekiwać słowności czy wywiazywania sie z umów takżę niby nic nadzwyczajnego...także proponuje więcej ostrożności rpzy nawiązaniu kontaktu.. szczególnie ze jak się dziś dowiedziałem nie mają uprawnień do otrzymywania z mojej strony skanu dowodu osobistego

Nie ma się do czego przyczepić

Wyjechałem za pośrednictwem Eurojob do Holandii do pracy na produkcji. Firma podeszła do tematu jak należy - nie ma się czego przyczepić. Praca na produkcji jak to praca na produkcji. Powiem szczerze, że słyszałem opinie ludzi którzy mieszkając na stałe w Holandii szukają pracy w Eurojob w Poznaniu zamiast w lokalnych agencjach. To chyba mówi samo za siebie.

Fantasyczna atmosfera, pełen profesjonalizm

Miejsce pracy, w którym czuję, że idę do przodu, stwarzające przestrzeń do rozwoju każdemu pracownikowi.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Eurojob Top Teams For Top Jobs. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu