Eurojob Top Teams For Top Jobs

Opinie o firmie Eurojob Top Teams For Top Jobs, temat Kultura pracy

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (28)

Fantasyczna atmosfera, pełen profesjonalizm

Miejsce pracy, w którym czuję, że idę do przodu, stwarzające przestrzeń do rozwoju każdemu pracownikowi.

..przestroga

Ta agencja przypomina mi agencje AXIDUS z którą miałem podobną nieprzyjemnośc pod koniec 2016 roku w Olsztynie. Będąc jeszcze w Holandii, odpowiedziałem na oferte pracy w syncreon w Tilburgu w ktorym pracowałem rok czasu dawno temu. Wstepnie wszystko było wporządku podano czas rozpoczecia pracy, zostałem poproszony o wysłanie skanów dokumentow zabrakło tylko zaświadczenia o niekaranlności które objecałem że dostarcze jak tylko wróce do ich ojczyzny.. tak wiec wróciłem do stalinowskiej republiki polski wyrobiłem te zaświadczenie odesłałem i na tym się skończyło. Chociaż na początku wydawało się ze nie bedze problemów to skończyło bez tłumaczeń odrzuceniem i to w momencie gdy juz miałem możłiwość wynajecia prywatnego lokum w Tilburgu czyli odizlowoania sie od ich rekrutowanego i preferowanego srodowiska z którym zmuszany jestem non stop do asymilacji i życia w komunie. Gdyby nie drobna porzyczka na wydajazd którą musiałem zaciagnać ze względu na nieprzewidzane koszta zwiazane z zabezpieczeniem i remontem domu to nie miałbym za złe ale ta strata finansowa sprawia ze nie mam dobrego mniemania o tej agnecji aczkolwiek po cyganach ze stalinowskiej republiki polski raczej trudno oczekiwać słowności czy wywiazywania sie z umów takżę niby nic nadzwyczajnego...także proponuje więcej ostrożności rpzy nawiązaniu kontaktu.. szczególnie ze jak się dziś dowiedziałem nie mają uprawnień do otrzymywania z mojej strony skanu dowodu osobistego

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Eurojob Top Teams For Top Jobs. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4,6 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
4,6 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu