Eurojob Top Teams For Top Jobs

Opinie pracowników firmy Eurojob Top Teams For Top Jobs

Znaleziono 11 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (28)

Praca jak kazda inna

Przyjechalem najpier na miesiac na wakacje ale wrocilem na dluzej bo mi sie spodobalo. Praca jak kazda inna ale pieniadze zawsze na czas a jak sa jakies problemy to wystarczy pisac dzwonic i pomoga.

A company that won't let you down.

I have been employed for 2 years now and Eurojob has been a great help to me. I have savings and I am happy with my work. They never forget their people during this time of pandemic. They support us with our ambitions and help you reach it. I am really grateful to this company.

Plusy

Free meals

Trusted company

I'm so much lucky when i work to this company.Like what i treated my costumer/clients which i do all my best to they satisfied to my service,This is exactly what the company done to me.

Very professional

Decent job!Easy deal with all things good quality in service.People are responsive and so much enjoy to work with.Happy work happy life.I love it so much

People are accommodating and responsive.

Best ever company i worked with.Money always on time,Very Professional when it comes to work.No regret since i enter this company.I love it very much

The best agency I have worked with. People are professional. I really like it so far!

They are easy to talk to and there's a positive vibe among the people Highly recommended to the job seekers out there.Pretty sure you love and enjoyed.

..przestroga

Ta agencja przypomina mi agencje AXIDUS z którą miałem podobną nieprzyjemnośc pod koniec 2016 roku w Olsztynie. Będąc jeszcze w Holandii, odpowiedziałem na oferte pracy w syncreon w Tilburgu w ktorym pracowałem rok czasu dawno temu. Wstepnie wszystko było wporządku podano czas rozpoczecia pracy, zostałem poproszony o wysłanie skanów dokumentow zabrakło tylko zaświadczenia o niekaranlności które objecałem że dostarcze jak tylko wróce do ich ojczyzny.. tak wiec wróciłem do stalinowskiej republiki polski wyrobiłem te zaświadczenie odesłałem i na tym się skończyło. Chociaż na początku wydawało się ze nie bedze problemów to skończyło bez tłumaczeń odrzuceniem i to w momencie gdy juz miałem możłiwość wynajecia prywatnego lokum w Tilburgu czyli odizlowoania sie od ich rekrutowanego i preferowanego srodowiska z którym zmuszany jestem non stop do asymilacji i życia w komunie. Gdyby nie drobna porzyczka na wydajazd którą musiałem zaciagnać ze względu na nieprzewidzane koszta zwiazane z zabezpieczeniem i remontem domu to nie miałbym za złe ale ta strata finansowa sprawia ze nie mam dobrego mniemania o tej agnecji aczkolwiek po cyganach ze stalinowskiej republiki polski raczej trudno oczekiwać słowności czy wywiazywania sie z umów takżę niby nic nadzwyczajnego...także proponuje więcej ostrożności rpzy nawiązaniu kontaktu.. szczególnie ze jak się dziś dowiedziałem nie mają uprawnień do otrzymywania z mojej strony skanu dowodu osobistego

Magazynier

Pracuje przez ta agencję już ok pół roku. W porównaniu z innymi agencjami to naprawdę sporo bo we wczesniejszych nie wytrzymalem dluzej niz miesiac. Jak chce sie pracowac i jest fer do innych to wszystko jest ok. Jak cos sie dzieje to wystarczy napisac w czym problem i pomoga. Przeniesli mnie na inna lokacje bez problemu bo akurat byly miejsca gdzie indziej a tam gdzie bylem od poczatku nie podobalo mi sie.

Eurojob

Pracuje w Amsterdamie na wykladaniu i jest ok. Ciezka praca ale ogolnie polecam, zmiany nocne akurat mnie najbardziej odpowiadaja i nie mam na co narzekac. Przyjechalam do pracy i to mam zapewnione wyplaty tez sie zgadzaaj. :) Polecam prace sprawnym fizycznie duzo biegania :)

Plusy

wysoka stawka, nocki

Nie ma się do czego przyczepić

Wyjechałem za pośrednictwem Eurojob do Holandii do pracy na produkcji. Firma podeszła do tematu jak należy - nie ma się czego przyczepić. Praca na produkcji jak to praca na produkcji. Powiem szczerze, że słyszałem opinie ludzi którzy mieszkając na stałe w Holandii szukają pracy w Eurojob w Poznaniu zamiast w lokalnych agencjach. To chyba mówi samo za siebie.

Fantasyczna atmosfera, pełen profesjonalizm

Miejsce pracy, w którym czuję, że idę do przodu, stwarzające przestrzeń do rozwoju każdemu pracownikowi.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Eurojob Top Teams For Top Jobs. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

4.6

Opinie o firmie Eurojob Top Teams For Top Jobs wg lokalizacji