Opinie pracowników firmy Euro Pool System Poland Sp. z o.o.

Wyświetlono wszystkie opinie (3)
Nie polecam a wręcz odradzam pracę osobą myślącym, ponieważ praca tam uwstecznia umysłowo.
Magazynier (były pracownik) –  Teresin-Gaj, mazowieckie1 marca 2017
Mój standardowy dzień przed i w trakcie pracy zaczynał się od zaprawy w postaci słuchania wyzwiski/obelg etc., ze strony niektórych współpracowników, pod adresem pozostałych. Przydzielenie zadań odbywało się z podziałem na te lepsze i gorsze, które niejednokrotnie były rozdzielane według bardzo-dobrej znajomosci z osobami na stanowiskach (czyt. nepotyzm) i ewentualnie wdg. stopnia zaawansowania donosicielstwa a także czy takim pupilom chciało się ciężko pracować danego dnia. Późniejsza praca polegała na oczywistym sprzątaniu nieporządku po poprzedniej zmianie zgodnie z odgórnie narzuconymi zasadami, które były niejednokrotnie tak usilnie egzekwowane tylko od pozostałych niezrzeszonych osób z ulubieńcami tych za biurkiem. Praca danego dnia, nierzadko, polegała też na wykonywaniu oprócz własnych obowiązków również i obowiązków bożyszczów.

Możliwość rozwoju zawodowego w tej firmie polegała na dorabianiu się na nieszczęściu/szkodzie dla pozostałych - więc ja mówię pas dla takiego sposobu robienia kariery!

Kadra zarządzająca?! - Ich system, godny ubolewania, docenienia pracownika za wkład i ciężką pracę polegał na wręczeniu jednej bombonierki czekoladek od zarządcy i kłamliwe/nieszczere powiedzenie słowa dziękuje, które bardziej było wyuczoną regułką niż faktycznym zamiarem. Kolejną z nagród za ciężką prace w ich mniemaniu było wręczenie kubka jakiejś firmy krzak, który w dodatku przeciekał, więc tak oto wyglądało dla nich docenianie pracy człowieka na nich pracującego. Nie chce mi się już nawet dalej tego opisywać, ponieważ szkoda mi marnotrawić mój cenny czas na osoby,
  więcej... które nie nadawałyby się nawet do kopania rowów.

Jak wszędzie - chyba, wśród osób z jakimi trzeba pracować znajdowali się ludzie z podziałem na tych, z którymi warto rozmawiać i na tych, których warto omijać szerokim łukiem bo nie znasz dnia i godziny kiedy mogą na ciebie donieść lub ewentualnie zniszczyć ci opinię. Niestety w sporej przewadze były osoby trudniące się donosicielstwem, lizusostwem i wprowadzaniem zamętu w szeregach zgranych grup ludzi, i byli oni tak sprytnie rozlokowywani, że na każdej zmianie znajdował się taki ktoś - "obrońca cnoty i wartości firmy".

Najtrudniejszą częścią mojej pracy to było przyjście tam i użeranie się z tym chamstwem, lizusostwem, donosicielstwem i brakiem poszanowania dla pracownika, który przynosi zyski dla firmy.

Za to najprzyjemniejszą częścią dnia w tym miejscu było z niego jak najszybsze wyjście bez odwracania się by przypadkiem nie "zmienić się w słup soli"!!!
  zwiń
Plusy
Pensja
Minusy
Ubliżanie; Upokarzanie; Straszanie zwolnieniem, Śmiechu wart pakiet socjalny
Miejsce pracy, w którym panuje zjadliwa atmosfera! Jeśli masz szacunek dla własnej osoby unikaj tego miejsca!!
Magazynier, operator wózka widłowego (były pracownik) –  Teresin-Gaj, mazowieckie15 lutego 2017
Jeśli ktoś tam chociaż jednego dnia nie przepracował, nie powiem żeby to był okres czasu pół roku, to żadne moje słowa tego nie będą w stanie opisać, jak tam wyglądała "praca"!

Mój dzień w tym miejscu kaźni był po prostu jedną wielką męczarnią, począwszy od sprzątania miejsca pracy po poprzednich pracownikach po użeranie się z pewną grupą niekompetentnych osób na stołkach aż po pewną grupę współpracowników. Przychodziło się tam nie po to by pracować na/za siebie tylko na/za kogoś. A człowiek chciał tylko przyjść i przepracować te 8h w spokoju, jednak nie każdemu było to dane.

Co do rozwoju zawodowego, to jeśli nie posiadało się szczególnych kompetencji tzn.:
• umiejętność donoszenia
• umiejetność podlizywania się komu trzeba
• umiejetność traktowania pracowników jak odchodów
• umiejetność plotkowania
• wyróżniania pupili,
to niestety można zapomnieć o jakichkolwiek sukcesach w tym miejscu. Zresztą kto szanujący się pomyślałby o robieniu kariery na czyjejś krzywdzie!

W kwestii kadry zarządzającej, a raczej jej PEWNEJ GRUPY, to na samą myśl nóż w kieszeni się otwiera!!
Ta pewna grupa to mało-kompetentni, zarozumiali, narcystyczni, chamscy, bez krzty kultury osobistej, kręgosłupa moralnego "ludzie", którym nie dałbym kierować ruchem drogowym lub składem węgla a już napewno nie pozwoliłabym im zarządzać kapitałem ludzkim.

Podobnie sytuacja wygląda ze współpracownikami, ich PEWNĄ GRUPĄ, którzy byli podzieleni na lizusów, donosicieli i judzicieli oraz tych, którzy musieli ciężko pracować. Oczywiście wiadomą sprawą było, że zawsze pod górkę miała ta druga grupa
  więcej... - bo kto by zadzierał z pupilami tych na stołkach z góry i z dołu. W momencie gdy tylko pewna grupa pracowników była zbyt zgrana zawsze na straży stała grupa judzicieli, lizusów i donosicieli, która była zawsze w gotowości by taka sytuacja za długo nie miała miejsca. Więc normalną koleją rzeczy było to, iż po wkroczeniu tych osób ludzie żarli się między sobą i jeden na drugiego patrzył wilkiem.

Czy da radę w ogóle w słowa ująć to co było najtrudniejsze/najgorsze w mojej pracy w tym miejscu!? - Nie, nie da rady!! Mogę jedynie powiedzieć, że najgorszą kaznią/karą było tam przyjście! Człowiekowi flaki się przewracały i żołądek do gardła podchodził na samą myśl pojawienia się tam na kolejne osiem godzin. Wyczekiwało się tylko dnia wolnego lub urlopu wypoczynkowego by wyłączyć telefon i nie myśleć, że to znów do pracy trzeba iść.

Jedyną najprzyjemniejszą chwilą, w tym dniu tam spędzonym, była chwila wyjścia z tego piekła na ziemi. Chociaż i tak ta grupa "ludzi" potrafiła nawet to obrzydzić.

Podsumowanie
Jeśli masz szacunek do siebie, nie trawisz donosicielstwa, lizusostwa, chamstwa, traktowania poniżej ludzkiej godności - ODRADZAM TAM PRACĘ!!!
  zwiń
Plusy
Pensja
Minusy
Chamstwo, Brak kultury pracy, Niekompetentna w pewnym stopniu kadra zarządzająca, Pogardliwe traktowanie się nawzajem, Zastraszanie, Brak kultury osobistej

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Euro Pool System Poland Sp. z o.o.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

1,3

Opinie o firmie Euro Pool System Poland Sp. z o.o. wg stanowisk