ERGO GROUP

Opinie pracowników firmy ERGO GROUP

Praca jak każda inna w korpo Ale już na początku zostałem zrobiony w konia ponieważ zgłosiłem się na Backoffice na rozpowie poinformowano mnie że widza mnie na początku na przyjęciu zgłoszeń ale szybko będzie można awansowac, dałem się złapać. Po pierwszych miesiącach okazało się że z tymi awansami to nie jest tak łatwo. Socjal cóż jakiś jest: opieka z ograniczeniami, na święta -smiech na sali. Wszystko w liczbach, musisz się mieścić w standardach. Jeżeli nie bierzesz nadgodzin to dużo nie zarobisz.
Plusy
Stała pensja, fajna ekipa
Minusy
Niskie zarobki, słaby socjal, dziwne zasady przydzielania awansów
Zbyt mała pomoc dla nowych pracowników, brak możliwości rozwoju i awansu - przynajmniej dla osób spoza Trójmiasta; zbyt dużo raportów nie wnoszących nic istotnego; poza tym wielu przyjaznych ludzi, sporo ciekawych imprez i wydarzeń towarzyszących pracy, rozwijający się socjal.
Plusy
korporacyjność - najważniejsze raporty, zestawienia
Minusy
małe możliwości rozwoju
Wystarczy wejść na stronę ( GOWORK.PL ) a tam szczerej prawdy się dowiesz o tej korposzczurowej korportacji. Praca max do 10 lat jeśli nie masz rodziny potem już bez różnicy i tak psychiatryk lub za burtę.
Plusy
Tylko dla osób zatrudnionych w Sopocie
Minusy
Atmosfera i korposzczury
Ergo Hestia det er veldig stor forsikringselskap i Polen. Korporasjon. Fra august 2006 til april 2007 jeg jobbet erstatninger biler. Jeg har analisert dokumentasjon fra skadebiler. Bilde, skade, informasjon fra vitnr, politi, fornærmende. Komplettering av dokumentasjon gjeldene skader ved trafikkulyker, evaluering og akseptering eller ikke utbetaling av erstatninger. Fra Mai 2007 til august 2009 jeg jobbet som spesjalist adm. i jurisdisk avdeling. Kontoradministrasjon det var min typisk dag typisk oppgave på jobben.
Plusy
gave til ansatte og familie til Jul, sommerfest til familie, lære nye ting, konserten
Minusy
stor rivalisering
Pracowałam na umowę zlecenie. W godzinach 7.30-15.30. Jadnak aby mieć większą wypłatę zdarzało się zostawać do 17 i przychodzić w soboty. Wprowadzałam dane nowych klientów i uzupełniałam braki. Poznałam kilka ciekawych osób,jednak większość była fałszywa i mściwa. Czasem nie chciało się iść do pracy. Najtrudniejsze a za razem najprzyjemniejsze było zwolnienie mnie bo poczułam ulgę psychiczną.
Plusy
Bliski domum nowe uniejętności
Minusy
Niskie zaribki, stres, konflikty
great place to work at when you are studying. I leaarn how to work under pressure of time and how to deal with difficult customers.
Workplace which offers a lot of opportunities to develop one's skills in communication with different stakeholders and governance in general.
Zobacz więcej opinii o firmie ERGO GROUP
  1. Opinie pracowników