ERGO GROUP
Zobacz wszystkie opinie o firmie ERGO GROUP

ERGO GROUP

Opinia pracownika firmy ERGO GROUP

Callcenter, super ekipa w alejce

Praca jak każda inna w korpo Ale już na początku zostałem zrobiony w konia ponieważ zgłosiłem się na Backoffice na rozpowie poinformowano mnie że widza mnie na początku na przyjęciu zgłoszeń ale szybko będzie można awansowac, dałem się złapać. Po pierwszych miesiącach okazało się że z tymi awansami to nie jest tak łatwo. Socjal cóż jakiś jest: opieka z ograniczeniami, na święta -smiech na sali. Wszystko w liczbach, musisz się mieścić w standardach. Jeżeli nie bierzesz nadgodzin to dużo nie zarobisz.

Plusy

Stała pensja, fajna ekipa

Minusy

Niskie zarobki, słaby socjal, dziwne zasady przydzielania awansów

4,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Obiecali więcej niż dali

Praca stresująca, pod presją, bez zrozumienia potrzeb pracowników, tylko wyniki się liczą.

Plusy

Kantyna na terenie zakładu pracy i sklep z kanapkami/kawą

Minusy

Brak benefitow, niskie zarobki w stosunku do potrzeby zaangażowania
Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Miejsce do ktorego nie chciałabym wracać

Pracowałam na umowę zlecenie. W godzinach 7.30-15.30. Jadnak aby mieć większą wypłatę zdarzało się zostawać do 17 i przychodzić w soboty. Wprowadzałam dane nowych klientów i uzupełniałam braki. Poznałam kilka ciekawych osób,jednak większość była fałszywa i mściwa. Czasem nie chciało się iść do pracy. Najtrudniejsze a za razem najprzyjemniejsze było zwolnienie mnie bo poczułam ulgę psychiczną.

Plusy

Bliski domum nowe uniejętności

Minusy

Niskie zaribki, stres, konflikty

Produktiv og gøy arbeidsplass

Ergo Hestia det er veldig stor forsikringselskap i Polen. Korporasjon. Fra august 2006 til april 2007 jeg jobbet erstatninger biler. Jeg har analisert dokumentasjon fra skadebiler. Bilde, skade, informasjon fra vitnr, politi, fornærmende. Komplettering av dokumentasjon gjeldene skader ved trafikkulyker, evaluering og akseptering eller ikke utbetaling av erstatninger. Fra Mai 2007 til august 2009 jeg jobbet som spesjalist adm. i jurisdisk avdeling. Kontoradministrasjon det var min typisk dag typisk oppgave på jobben.

Plusy

gave til ansatte og familie til Jul, sommerfest til familie, lære nye ting, konserten

Minusy

stor rivalisering

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w ERGO GROUP. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

3,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
3,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Informacje o firmie ERGO GROUP w popularnych lokalizacjach

• ERGO GROUP
  • Callcenter, super ekipa w alejce