eobuwie.pl S.A.

Opinie dot. stanowiska Sprzedawca/kasjer (m/k) w firmie eobuwie.pl S.A.

Sprzedawca/kasjer (m/k)2 opinie

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (8)

Nowa kierowniczka sklepu w Gdańsku to żart

Po zmianie kierownika praca w tym miejscu to była jedna wielka udręka. Pomijając fałszywą kierowniczkę która obgaduje swoich pracowników do innych i zwalnia tych, którzy nie dają się zastraszać, na podstawie pomówień, które sama wymyśla to Team Leader którego ze sobą przytargała z Gdyni odzywa się do pracowników z wyższością, podkreślając swoje niezadowolenie z tego, że zwykli sprzedawcy też dostają premie- bo premia należeć powinna się tylko jemu i kierowniczce ;) Oprócz tego niszczył buty nożykiem pod kamerami, żeby uznano mu w eobuwie reklamacje, a gdy inni pracownicy powiadomili Area Managera nie wyciągnięto wobec niego żadnych konsekwencji :)))

Plusy

Super atmosfera w zespole z poprzednim kierownikiem

Minusy

Niskie zarobki, obecna kierowniczka i team leader

Eobuwie - nie polecam nikomu !!!

Nie polecam. - rozmowa kwalifikacyjna wygląda jak casting (w sali ok.25 osób mówisz o swoim życiu na forum po godzinie zostają tylko wybrańcy ok.8 osób) - wysyłają na szkolenie cały tydzień 8h do 11h - wstajesz na szkolenie (7;30) z produktów mimo pracy na późniejszą godzinę (14:00) a po okresie próbnym dostajesz wypowiedzenie bo zatrudniają osoby "elitę" z jednego kręgu tzn. osoby które się znają już wcześniej. Bez powodu do zwolnienia. Nie potrzebnie marnują ludziom czas żałuję tych godzin tam spędzonych jako wieszak :) Lepiej pracować w mcDonaldzie - naprawdę !!!

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w eobuwie.pl S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj eobuwie.pl S.A. z

Opinie o firmie eobuwie.pl S.A. według lokalizacji

• eobuwie.pl S.A.
  • Sprzedawca/kasjer (m/k)