eobuwie.pl S.A.

Opinie dot. stanowiska Specjalista ds. obsługi klienta (m/k) w firmie eobuwie.pl S.A.

Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)2 opinie

Znaleziono 2 opinie pasujące do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (8)

Kraków salon

Nie polecam tego miejsca pracy. Kierownicy nastawieni tylko na zysk. Salon zarabia za mało więc wyżywają się na pracownikach. Atmosfera w pracy bardzo słaba. Ucinają lub zmieniają godziny pracy bez żadnej informacji o takim fakcie. Wieczne pretensje ze strony kierowników, oni nie robią nic, a pracownicy mają zapieprzać za kilka osób. Na pewno będą szukać nowych osób bo pełno ludzi odeszło. Nie dajcie się nabrać na obietnice z ogłoszeń. Wszystko to ściema.

Plusy

Minusy

Atmosfera Kierownicy

Miało być super, jest tragicznie

Praca w nowo otwartym salonie w Krakowie była przedstawiona na rozmowie jako świetna propozycja. Jednak już pierwsze dni to zweryfikowały. Praca w niesympatycznej atmosferze, kierownicy bardzo niemili. Wiele bezsensownych zasad. Za to zero profitów. Grafik układany niezgodnie z podawaną dyspozycyjnością i robią problemy jak się nie może przyjść do pracy chociaż się to zaznaczyło (umowa zlecenie). Jednej osobie każą wykonywać obowiązki na kilku stanowiskach. O wszystko mają pretensje że robi się źle, szkolenie było takie że nic się z niego nie dało dowiedzieć. Chora atmosfera. Naprawdę nikomu nie polecam, bo obiecują świetną pracę a dostaje się beznadziejną robotę. Po kilku dniach pracy w tym salonie rezygnuje. Zresztą wiele osób ma takie odczucia.

Plusy

Minusy

Ogromne wymagania, brak szacunku do pracowników, kierownicy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w eobuwie.pl S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj eobuwie.pl S.A. z

Opinie o firmie eobuwie.pl S.A. według lokalizacji

• eobuwie.pl S.A.
  • Specjalista ds. obsługi klienta (m/k)