eobuwie.pl S.A.
Zobacz wszystkie opinie o firmie eobuwie.pl S.A.

eobuwie.pl S.A.

Opinia pracownika firmy eobuwie.pl S.A.

Nowa kierowniczka sklepu w Gdańsku to żart

Po zmianie kierownika praca w tym miejscu to była jedna wielka udręka. Pomijając fałszywą kierowniczkę która obgaduje swoich pracowników do innych i zwalnia tych, którzy nie dają się zastraszać, na podstawie pomówień, które sama wymyśla to Team Leader którego ze sobą przytargała z Gdyni odzywa się do pracowników z wyższością, podkreślając swoje niezadowolenie z tego, że zwykli sprzedawcy też dostają premie- bo premia należeć powinna się tylko jemu i kierowniczce ;) Oprócz tego niszczył buty nożykiem pod kamerami, żeby uznano mu w eobuwie reklamacje, a gdy inni pracownicy powiadomili Area Managera nie wyciągnięto wobec niego żadnych konsekwencji :)))

Plusy

Super atmosfera w zespole z poprzednim kierownikiem

Minusy

Niskie zarobki, obecna kierowniczka i team leader

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym

Ta sama rolaTa sama lokalizacja

Eobuwie - nie polecam nikomu !!!

Nie polecam. - rozmowa kwalifikacyjna wygląda jak casting (w sali ok.25 osób mówisz o swoim życiu na forum po godzinie zostają tylko wybrańcy ok.8 osób) - wysyłają na szkolenie cały tydzień 8h do 11h - wstajesz na szkolenie (7;30) z produktów mimo pracy na późniejszą godzinę (14:00) a po okresie próbnym dostajesz wypowiedzenie bo zatrudniają osoby "elitę" z jednego kręgu tzn. osoby które się znają już wcześniej. Bez powodu do zwolnienia. Nie potrzebnie marnują ludziom czas żałuję tych godzin tam spędzonych jako wieszak :) Lepiej pracować w mcDonaldzie - naprawdę !!!

Kraków salon

Nie polecam tego miejsca pracy. Kierownicy nastawieni tylko na zysk. Salon zarabia za mało więc wyżywają się na pracownikach. Atmosfera w pracy bardzo słaba. Ucinają lub zmieniają godziny pracy bez żadnej informacji o takim fakcie. Wieczne pretensje ze strony kierowników, oni nie robią nic, a pracownicy mają zapieprzać za kilka osób. Na pewno będą szukać nowych osób bo pełno ludzi odeszło. Nie dajcie się nabrać na obietnice z ogłoszeń. Wszystko to ściema.

Plusy

Minusy

Atmosfera Kierownicy

Miało być super, jest tragicznie

Praca w nowo otwartym salonie w Krakowie była przedstawiona na rozmowie jako świetna propozycja. Jednak już pierwsze dni to zweryfikowały. Praca w niesympatycznej atmosferze, kierownicy bardzo niemili. Wiele bezsensownych zasad. Za to zero profitów. Grafik układany niezgodnie z podawaną dyspozycyjnością i robią problemy jak się nie może przyjść do pracy chociaż się to zaznaczyło (umowa zlecenie). Jednej osobie każą wykonywać obowiązki na kilku stanowiskach. O wszystko mają pretensje że robi się źle, szkolenie było takie że nic się z niego nie dało dowiedzieć. Chora atmosfera. Naprawdę nikomu nie polecam, bo obiecują świetną pracę a dostaje się beznadziejną robotę. Po kilku dniach pracy w tym salonie rezygnuje. Zresztą wiele osób ma takie odczucia.

Plusy

Minusy

Ogromne wymagania, brak szacunku do pracowników, kierownicy

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w eobuwie.pl S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu