eobuwie.pl S.A.

Opinie pracowników firmy eobuwie.pl S.A.

Znaleziono 7 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (8)

Kraków salon

Nie polecam tego miejsca pracy. Kierownicy nastawieni tylko na zysk. Salon zarabia za mało więc wyżywają się na pracownikach. Atmosfera w pracy bardzo słaba. Ucinają lub zmieniają godziny pracy bez żadnej informacji o takim fakcie. Wieczne pretensje ze strony kierowników, oni nie robią nic, a pracownicy mają zapieprzać za kilka osób. Na pewno będą szukać nowych osób bo pełno ludzi odeszło. Nie dajcie się nabrać na obietnice z ogłoszeń. Wszystko to ściema.

Plusy

Minusy

Atmosfera Kierownicy

Miało być super, jest tragicznie

Praca w nowo otwartym salonie w Krakowie była przedstawiona na rozmowie jako świetna propozycja. Jednak już pierwsze dni to zweryfikowały. Praca w niesympatycznej atmosferze, kierownicy bardzo niemili. Wiele bezsensownych zasad. Za to zero profitów. Grafik układany niezgodnie z podawaną dyspozycyjnością i robią problemy jak się nie może przyjść do pracy chociaż się to zaznaczyło (umowa zlecenie). Jednej osobie każą wykonywać obowiązki na kilku stanowiskach. O wszystko mają pretensje że robi się źle, szkolenie było takie że nic się z niego nie dało dowiedzieć. Chora atmosfera. Naprawdę nikomu nie polecam, bo obiecują świetną pracę a dostaje się beznadziejną robotę. Po kilku dniach pracy w tym salonie rezygnuje. Zresztą wiele osób ma takie odczucia.

Plusy

Minusy

Ogromne wymagania, brak szacunku do pracowników, kierownicy

Nowa kierowniczka sklepu w Gdańsku to żart

Po zmianie kierownika praca w tym miejscu to była jedna wielka udręka. Pomijając fałszywą kierowniczkę która obgaduje swoich pracowników do innych i zwalnia tych, którzy nie dają się zastraszać, na podstawie pomówień, które sama wymyśla to Team Leader którego ze sobą przytargała z Gdyni odzywa się do pracowników z wyższością, podkreślając swoje niezadowolenie z tego, że zwykli sprzedawcy też dostają premie- bo premia należeć powinna się tylko jemu i kierowniczce ;) Oprócz tego niszczył buty nożykiem pod kamerami, żeby uznano mu w eobuwie reklamacje, a gdy inni pracownicy powiadomili Area Managera nie wyciągnięto wobec niego żadnych konsekwencji :)))

Plusy

Super atmosfera w zespole z poprzednim kierownikiem

Minusy

Niskie zarobki, obecna kierowniczka i team leader

Wielka praca za małe pieniądze

Jeżeli chodzi o prace w eObuwie, to oczywiście można zdobyć ciekawe doświadczenie, ale za minimalna krajowa. Nawet jeżeli jesteś po studiach i pracujesz na odpowiedzialnym stanowisku.

Plusy

Fajne biuro

Minusy

Chaos w firmie i bardzo małe wynagrodzenie

Eobuwie - nie polecam nikomu !!!

Nie polecam. - rozmowa kwalifikacyjna wygląda jak casting (w sali ok.25 osób mówisz o swoim życiu na forum po godzinie zostają tylko wybrańcy ok.8 osób) - wysyłają na szkolenie cały tydzień 8h do 11h - wstajesz na szkolenie (7;30) z produktów mimo pracy na późniejszą godzinę (14:00) a po okresie próbnym dostajesz wypowiedzenie bo zatrudniają osoby "elitę" z jednego kręgu tzn. osoby które się znają już wcześniej. Bez powodu do zwolnienia. Nie potrzebnie marnują ludziom czas żałuję tych godzin tam spędzonych jako wieszak :) Lepiej pracować w mcDonaldzie - naprawdę !!!

Mzk

Mała możliwość awansu, brak rokowań na podwyżkę po roku pracy

Minusy

Niskie zarobki, niemiła atmosfera

Inspector for returns and complaints

Work in Poland, low earnings in comparison with EU countries. I am curious in a nice atmosphere. I have gained a lot of new experience at work as a controller. I interrupted my work due to the decision to return to the UK.

Plusy

nice work atmosphere

Minusy

low earnings

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w eobuwie.pl S.A.. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,1 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu