EMPIK

Opinia pracownika firmy EMPIK

Zobacz wszystkie opinie o firmie EMPIK

Miejsce pracy, w którym panuje świetna atmosfera
Kierownik (obecny pracownik) –  Bydgoszcz, KP22 stycznia 2014
Empik jest dobrym miejscem dla młodych osób rozpoczynających swoją karierę zawodową. Nie trzeba mieć specjalnego doświadczenia, wszystkiego nauczą mili współpracownicy. Szczególną cechą tej pracy jest miła atmosfera, kontakt z aktualną ofertą produktów związanych z rozrywką, kulturą (muzyka, książki, filmy, gry i bilety na imprezy). Kadra zarządzająca jest wymagająca jak wszędzie. Najważniejszy jest wynik i dobrze obsłużony klient. Najtrudniejsze w tej pracy jest nadążenie za zmieniającymi się zadaniami do wykonania, przy znikomej liczbie pracowników. Najprzyjemniejsze...kontakt z inteligentnymi pracownikami i miła atmosfera.
Plusy
Miła atmosfera
Minusy
Niskie zarobki, duża liczba zadań przy małej liczbie pracowników

Inne opinie pracowników firmy EMPIK

Negatywna motywacja
Doradca Klienta (były pracownik) –  Trójmiasto, pomorskie22 lipca 2019
Zdecydowanie nie polecam.W ogłoszeniu miłe słowka a rzeczywistość koszmarna.Najgorsza jest presja na wyniki sprzedaży promocji przy kasie oraz skanowania i zakładania kart empiku.Masz to robić na siłę i jesteś regularnie negatywnie motywowany.
Plusy
zniżki, mili wspólpracownicy
Minusy
niskie zarobki, premia widmo, negatywna pseudomotywacja
Gdynia
Doradca Klienta (były pracownik) –  Gdynia, pomorskie21 lipca 2019
Praca wyłącznie dla studentów. Tylko umowa zlecenie, umowę o pracę miały z 3 osoby na 15, mimo obietnic nie dostałam w ciągu 1 roku. Zarobki to minimalna krajowa, zdarzała się premia natomiast wyłącznie za indywidualne wyniki i tylko dla sprytnych osób, co umiały podkraść klienta, rzadko kiedy ktoś przy pracy fair play dostawał premie. Godzinowo dwie zmiany, z przewagą 13-21 w miesiącu, ranki dostawały ciągle te same osoby. Jak na tą stawkę za wiele standardów narzucało szefostwo których było trzeba przestrzegać i było to bardzo kontrolowane, co było lekką kpiną przy minimalnej krajowej oraz wiecznie wychodzenie po pracy po czasie, za każdym razem 10-15 min dłużej, nie wliczone w czas pracy.

Dyrektor sklepu był bardzo niekompetentny ( zarząd powinien każdego dyrektora wysłać na przeszkolenie z zarządzania pracownikami, bo to kuleje bardzo - krzyk, czy narzekanie do innych to słaba jakość zarządzania kilkonastoma osobami, zamiast porozmawiać na spokojnie w cztery oczy, dyrektor plotkował do innych, czy się obraził za nie wiadomo o co, bo nie wyjaśnił osobie zainteresowanej) oraz wiedza jego z produktów czy podstawowych czynności w sklepie, które de facto powinien znać choćby z teorii), za to wymagań miał wiele. Ekipa jak wszędzie, jedni mili drudzy nie - była widoczna duża rywalizacja i trzeba mieć twardy charakter by się nie dać, bo każdy walczył o premie kosztem drugiej osoby.
Awansów nie było, przyjmowali z innych miejsc zamiast awansować w wewnątrz sklepu.

Z plusów mogę wymienić : zniżki pracownicze, wolne było wtedy kto chciał więc zaleta jak dla studentów dziennych,
  więcej... oraz co jest plusem lub minusem dla innych nie ma całego etatu godziny wahają sie od 90 do 120 na miesiąc na zlecenie, więc można pogodzić z nauką - lecz mimo obietnic na cały etat nie ma co liczyć ani na umowe o pracę, czy awans.  zwiń
Plusy
zniżka pracownicza, dni wolne
Minusy
zarządzenie przez dyrektora

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w EMPIK. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

3,4