EMPIK
Opinia pracownika firmy EMPIK

sala sprzedaży

6 września 2016
Dzień zaczynamy od zalogowanie sie na kasy i otwarciu sklepu. Przeważnie są trzy osoby na sklepie. Pracuje]e bardzo miłym zespole. Kadra zarządzająca jest w porzadku tylko momentami wobec nas stosuje mobbing.
Minusy
niskie zarobki, 12 godzinny system
11 lipca 2020
sprzedawca, doradca klienta (były pracownik) - Gdynia, pomorskie
Ogólnie praca w Empiku to praca, za minimalną krajową na umowę zlecenie. Ekipa miła, lecz panuje wielka rywalizacja. Premia jest przyznawana indywidualnie, za sprzedaż produktów przy kasie, z którego każdy jest rozliczany (bywało podkradanie klientów, co budziło kłótnie wśród personelu). Kadra zarządzająca zależy od Dyrektora. Podczas mojej historii z Empikiem miałam okazje pracować z dwoma. Pierwszy sympatyczny, drugi zaś spowodował odejście całego zespołu. Pracownicy to w 90% sami studenci, więc dogadać się jest łatwo. Grafik w miarę elastyczny z dniami wolnymi, choć przeważają same popołudnia, jeśli ktoś nie był pupilkiem szefa, to na zmiany ranne nie miał co liczyć. Mimo obietnic całego etatu na zleceniu, kończy każdy zazwyczaj na koło 100-130godzin. Praca nie należała do trudnej, wszystko pokazywał system gdzie co znaleźć, kasa fiskalna prosta bardzo w obsłudze. Ogólnie jak dla studenta, co chce sobie dorobić przez kilka miesięcy. nie wyrabiając całego etatu, mieć co któryś weekend wolny, bez jakiejś ciężkiej pracy, to mogę polecić. Jeśli ktoś szuka z pracy, z której się utrzyma i liczy na umowę o pracę, 160 godz w mieś i grafik raz ze zmianą rano,a raz wieczorem to się przeliczy. Generalnie jako studentka nie wspominam jakoś źle.
Plusy
Zniżka pracownicza 25%
Minusy
Minimalna krajowa, same popołudniowe zmiany w grafiku
22 lipca 2019
Doradca Klienta (były pracownik) - Trójmiasto, pomorskie
Zdecydowanie nie polecam.W ogłoszeniu miłe słowka a rzeczywistość koszmarna.Najgorsza jest presja na wyniki sprzedaży promocji przy kasie oraz skanowania i zakładania kart empiku.Masz to robić na siłę i jesteś regularnie negatywnie motywowany.
Plusy
zniżki, mili wspólpracownicy
Minusy
niskie zarobki, premia widmo, negatywna pseudomotywacja
13 lutego 2019
Ta sama rolaTa sama lokalizacja
doradca klienta (były pracownik) - Kalisz, wielkopolskie
Pani po zarządzaniu bez podania jakiejkolwiek przyczyny usunęła mnie z grupy. Zaznaczę, że już wcześniej wspominałam o wypowiedzeniu. Żeby w tej firmie się utrzymać, to trzeba włazić klientom w tyłek byle tylko sprzedać te zasrane produkty przykasowe i żeby założyli kartę lojalnościową. Jeżeli się postawi tym co są wyżej, to już jest wielki ból. Już nie wspomnę o 12h -zmianach, które są na poziomie niewolniczym, a potem są wielkie pretensje, że tajemniczy klient niezadowolony, bo pracownik jest już tak zmęczony, że nie ma siły się uśmiechać do klienta. Poza tym atmosfera w zespole wydawała się być napięta - każdy tylko patrzy na to, żeby wyrobić wymagany dzienny wynik. Nie polecam.
Plusy
ustalanie godzin na zleceniówce
Minusy
zarobki odwrotnie proporcjonalne do ilości wymagań