Oceny firmy DXC Technology

Znaleziono 4 opinie pasujące do wyszukiwania Zobacz wszystkie opinie (1 380)
beznadziejnie
analityk (obecny pracownik) –  Wrocław, dolnośląskie16 lutego 2018
Polecam firmę, jeśli:
-chcesz pracować w totalnym bałaganie i chaosie, ponieważ ten mutant powstał z połączenia CSC i częsci HPE i próbuje udawać jedną firmę pod szyldem DXC, podczas gdy wewnątrz wszystko jest podzielone na dwie firmy, jesteśmy MY (stare HPE) i ONI (CSC), brak współpracy między dwiema firmami oraz wspólnych systemów, nic się nie trzyma kupy,
- chcesz pracować w Poniedziałek Wielkanocny, ponieważ kalendarz ustalony w USA ma generalnie w d..e, że prawie cała Europa ma wtedy najważniejsze święto kościelne, więc ustalili sobie wtedy zamknięcie roku fiskalnego.
- chcesz pracować dla managera, który twoimi rękami chce awansować na wyższy szczebel,a ty mooooże zostaniesz poklepany po plecach w nagrodę, małe szanse awansu, głownie managerowie, jak już ktoś wskoczy na managera i nawet jest kiepski i ludzie się na niego skarżą to i tak pozostanie na tym stanowisku a nawet awansuje
- chcesz pracować w firmie-krzak- nędzne popłuczyny po HP(E)
- chcesz dostać na dzień dobry pusty komputer, który masz sam sobie skonfigurowac a potem prosić się od hindusa do hindusa (dział IT) , żeby pomógł ci w dostepach/instalacjach aplikacji i najważniejszych narzędzi niezbędnych w pracy, bo dostępne manuale są nieaktualne,a proces proszenia się o te dostepy zmienia się co trochę tak, że nawet współpracownicy nie nadążają, więc nie są w stanie pomóc nowemu pracownikowi, trwa to tygodniami a nawet miesiącami, a robota ma być zrobiona,mimo braku narzędzi...
-zalety to multisport, szeroki pakiet medyczny,praca z domu
Plusy
multisport, szeroka opieka medyczna, praca z domu
Minusy
nowy pracownik na wejściu dostaje pusty komputer do samodzielnej konfiguracji, o dostępy do narzędzi/aplikacji musi prosic sam wg niaktualnych manuali, USA dyktuje kalendarz pracy ignorując lokalne święta, czasami trzeba pracować do późnego wieczora, mierne narzędzia pracy, mało szkoleń z excela, kadra zarządzająca to d..y wołowe
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 9NieZgłoś
Relaxed workplace
HR Administrator (były pracownik) –  Wroclaw26 września 2017
DXC.Tecnology in Wroclaw is a quite unformal work enviroment with mostly competent staff.
Regarding the benefits we had private medical support and multisport card.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?TakNieZgłoś
Strong methodology based consulting groups.
Principal (były pracownik) –  100% travel role - multiple locations24 stycznia 2012
CSC has a long and storied history, it has been referred to as a “Collection of Small Companies”, and this holds true through the many groups and divisions of CSC. Some very strong offerings (SOA, Cloud Computing, CATALYST Methodology), but also some weak divisions where career development depends on finding your own work. Overall, has lost some of its strong proactive culture especially in the National Public Sector.
Plusy
good people, strong internal methodology, consulting groups require education and training.
Minusy
so so beneifts, some divisions flush employees at contract end.
Czy ta ocena pracodawcy była pomocna?Tak 3Nie 3Zgłoś

Zobacz więcej ocen firmy DXC Technology

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w DXC Technology. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

Na podstawie 1 380 ocen

3,2Kultura organizacyjna/atmosfera