DXC Technology

Opinie pracowników firmy DXC Technology

Wspaniała atmosfera, wysoka kultura kadry zarządzającej i bardzo ciekawa praca ale zbyt duża liczba nadgodzin
przemili koledzy z teamu
Plusy
liczne benefity, różnorodność obowiązków co daje dużą satysfakcje z pracy
Minusy
przytłaczająca ilość nadgodzin
grande realta aziendale in cui fare esperienza, ma essendo un SSC gli stipendi sono bassi
Aplikowałam na stanowisko Junior HR & Payroll Administration Specialist with Italian. Proces rekrutacji trwał w nieskończoność. Najpierw prawie godzinna rozmowa telefoniczna, podczas której rekruterka zadała mi mnóstwo pytań i sprawdziła mój poziom znajomości języka angielskiego. Potem przez jakiś miesiąc zero odpowiedzi, nawet już zapomniałam, że brałam udział w rekrutacji. Pewnego dnia zadzwonił telefon i pewien pan zaprosił mnie na rozmowę kwalifikacyjną w siedzibie firmy. Poszłam, straciłam kolejną godzinę na rozmowę z dwoma rodowitymi Włochami. Obiecano mi dać odpowiedź w ciągu dwóch tygodni. Po mniej więcej 3 tygodniach otrzymałam automatyczną odpowiedź, że niestety nie zakwalifikowałam się. Już pogodziłam się z decyzją rekruterów. Po upływie kolejnych kilku tygodni znowu niespodziewanie zadzwonił telefon. Była to ta sama pani rekruterka, z którą odbyłam rozmowę po włosku w siedzibie firmy. Zapytała, czy dalej jestem zainteresowana tą pracą, jaki jest mój okres wypowiedzenia i jakie są moje oczekiwania finansowe. Kiedy odpowiedziałam na to ostatnie pytanie, rekruterka zaczęła pytać, czy możemy jeszcze negocjować w tej sprawie (a wcale nie były wygórowane). Potem zapytałam, dlaczego dostałam od nich maila z odmowną odpowiedzią jakiś czas temu. Rekruterka bardzo się zdziwiła i obiecała to zweryfikować i dać mi znać. Do tej pory nikt nie oddzwonił, a minął już ponad miesiąc. Najśmieszniejsze jest to, że ta sama oferta pracy jest dostępna od kilku miesięcy. Ta firma jest po prostu niepoważna. Na szczęście mam pracę, tylko szukam lepszej. Żal mi tylko tych osób, którzy naprawdę - więcej...
Minusy
niskie zarobki, niepoważni rekruterzy
Polecam firmę, jeśli:
-chcesz pracować w totalnym bałaganie i chaosie, ponieważ ten mutant powstał z połączenia CSC i częsci HPE i próbuje udawać jedną firmę pod szyldem DXC, podczas gdy wewnątrz wszystko jest podzielone na dwie firmy, jesteśmy MY (stare HPE) i ONI (CSC), brak współpracy między dwiema firmami oraz wspólnych systemów, nic się nie trzyma kupy,

- chcesz pracować w Poniedziałek Wielkanocny, ponieważ kalendarz ustalony w USA ma generalnie w d..e, że prawie cała Europa ma wtedy najważniejsze święto kościelne, więc ustalili sobie wtedy zamknięcie roku fiskalnego.

- chcesz pracować dla managera, który twoimi rękami chce awansować na wyższy szczebel,a ty mooooże zostaniesz poklepany po plecach w nagrodę, małe szanse awansu, głownie managerowie, jak już ktoś wskoczy na managera i nawet jest kiepski i ludzie się na niego skarżą to i tak pozostanie na tym stanowisku a nawet awansuje

- chcesz pracować w firmie-krzak- nędzne popłuczyny po HP(E)

- chcesz dostać na dzień dobry pusty komputer, który masz sam sobie skonfigurowac a potem prosić się od hindusa do hindusa (dział IT) , żeby pomógł ci w dostepach/instalacjach aplikacji i najważniejszych narzędzi niezbędnych w pracy, bo dostępne manuale są nieaktualne,a proces proszenia się o te dostepy zmienia się co trochę tak, że nawet współpracownicy nie nadążają, więc nie są w stanie pomóc nowemu pracownikowi, trwa to tygodniami a nawet miesiącami, a robota ma być zrobiona,mimo braku narzędzi...

-zalety to multisport, szeroki pakiet medyczny,praca z domu
Plusy
multisport, szeroka opieka medyczna, praca z domu
Minusy
nowy pracownik na wejściu dostaje pusty komputer do samodzielnej konfiguracji, o dostępy do narzędzi/aplikacji musi prosic sam wg niaktualnych manuali, USA dyktuje kalendarz pracy ignorując lokalne święta, czasami trzeba pracować do późnego wieczora, mierne narzędzia pracy, mało szkoleń z excela, kadra zarządzająca to d..y wołowe
Wiele zalezy od dzialu dla ktorego sie pracuje, jednak ogolnie firma daje mozliwosc zdobycia cennego doswiadczenia i nabrania pewnosci siebie. Swietne miejsce na pierwsza prace.
DXC.Tecnology in Wroclaw is a quite unformal work enviroment with mostly competent staff.
Regarding the benefits we had private medical support and multisport card.
CSC has a long and storied history, it has been referred to as a “Collection of Small Companies”, and this holds true through the many groups and divisions of CSC. Some very strong offerings (SOA, Cloud Computing, CATALYST Methodology), but also some weak divisions where career development depends on finding your own work. Overall, has lost some of its strong proactive culture especially in the National Public Sector.
Plusy
good people, strong internal methodology, consulting groups require education and training.
Minusy
so so beneifts, some divisions flush employees at contract end.
Zobacz więcej opinii o firmie DXC Technology
Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w DXC Technology. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.
3,2
3,4