Opinia pracownika firmy DPD

Zobacz wszystkie opinie o firmie DPD

Not bad
Courier (były pracownik) –  Gdańsk, Poland5 czerwca 2019
The work is fine, colleagues are usually nice, friendly and helpful. However, the managers could be more polite and professional as they do not always respect their employees.

Inne opinie pracowników firmy DPD

Brak pomocy
Kurier (były pracownik) –  Niemcy, zagranica7 stycznia 2020
Pracując w firmie DPD w Niemczech bardzo się zawiodłam .
Praca w godzinach od 5.00 - 15 a nawet i dłużej ( były osoby które pracowały do 18/19 ) , to zależy ilu ma się klientów na dzień i czy możesz liczyć na czyjąś pomoc . Jako Polka nie miałam łatwo pracując z Niemcami , ciągła rywalizacja i brak pomocy z ich strony gdy pojawiały się jakieś problemy . Jeżeli potrafisz jeździć busem do 3.5 tony oraz robisz szybko to masz szanse . Pierwsze dwa tygodnie robisz za darmo . Jest również możliwość , że po 2 tygodniach przyuczenia Cię nie przyjmują wgl . Wtedy Ty nie masz płacone nic a oni mają pracownika na 2tyg. Później biorą kolejnego i tak się toczy kółko . Bynajmniej w firmie DPD do której ja trafiłam tak było . Paczki , które rozwozisz nie mają limitu kg. Ja osobiście woziłam np. opony samochodowe , meble , ciężkie metalowe rury itp.
Plusy
Minusy
niskie zarobki, stresująca praca
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś
Opis
kierowca kurier (były pracownik) –  Radom, mazowieckie26 grudnia 2019
Bardzo duza ilosc paczek. Problem z urlopem . Praca na bardzo duzej aktywnej częstotliwości od switu czesto do wieczora . Pochlania prawie caly czas .

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w DPD. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.