Opinia pracownika firmy DPD

Zobacz wszystkie opinie o firmie DPD

easy job but in some amount of time exhausting routine and salary was to low
CC Customer Service Assistant (były pracownik) –  Warszawa, MZ26 czerwca 2015
at 8 am job is starting
8 hours to 4 pm
picking ups calls from customers in different cases
calling to drivers and to warehouses
managing the package's travel between customers
one 20 min lunch break and 5 min mini break for every hour of work
without first hour
then back to home

managment was good and very kind
same as co-workers
hardest part of job was to reach the target of 150 picked up calls in one work day
and to not exceed 2 minutes of conversation in one recived call

most enjoyable part of the job was when someone's case was resolved and someone was thankfully
Plusy
friendly atmosphere
Minusy
exhausting routine

Inne opinie pracowników firmy DPD

Tragedia
Magazynier (były pracownik) –  Dobra, łódzkie30 stycznia 2020
Nie polecam, praca na magazynie to istna katorga, o ile nie jesteś brygadzistą lub jego zastępcą... pracowałem pod Łodzią przez 3 miesiące na umowę zlecenie, skonstruowaną w taki sposób by zawsze dało się potrącić kilkaset zł z pensji, bo jak to określił mój brygadzista "To jeszcze nie to", mimo że wyrabiłem normy (tzn. wyrabiałem gdy nie przerzucanie mnie na inne stanowisko w połowie pracy, bo nie było komu pracować). Warto też dodać coś o brakach kadrowych- na mojej zmianie (nocna łączona) brakowało według wieloletniego pracow oka ok. 70 osób. Cały magazyn stał w zasadzie pracującymi po kilkanaście godzin Ukraincami, bhp nie istniało. Po drugim miesiącu bez premii, postanowiłem sobie odpuścić, bo jak się dowiedziałem od brygadzisty, "w tym miesiàcu może dostanę bo jest lepiej" (lepiej w tym znaczeniu że pod jeśli nam w międzyczasie normy), na moje pytanie "czy w taki. Razie premia tutaj to loteria", usłyszałem jedynie kąśliwe "Tak wiec od razusię zwoliniłem. Jeszcze raz nie polecam, przynajmniej nie magazyny pod Łodzią, bo wycisnąć cię jak cytrynę.
Brak pomocy
Kurier (były pracownik) –  Niemcy, zagranica7 stycznia 2020
Pracując w firmie DPD w Niemczech bardzo się zawiodłam .
Praca w godzinach od 5.00 - 15 a nawet i dłużej ( były osoby które pracowały do 18/19 ) , to zależy ilu ma się klientów na dzień i czy możesz liczyć na czyjąś pomoc . Jako Polka nie miałam łatwo pracując z Niemcami , ciągła rywalizacja i brak pomocy z ich strony gdy pojawiały się jakieś problemy . Jeżeli potrafisz jeździć busem do 3.5 tony oraz robisz szybko to masz szanse . Pierwsze dwa tygodnie robisz za darmo . Jest również możliwość , że po 2 tygodniach przyuczenia Cię nie przyjmują wgl . Wtedy Ty nie masz płacone nic a oni mają pracownika na 2tyg. Później biorą kolejnego i tak się toczy kółko . Bynajmniej w firmie DPD do której ja trafiłam tak było . Paczki , które rozwozisz nie mają limitu kg. Ja osobiście woziłam np. opony samochodowe , meble , ciężkie metalowe rury itp.
Plusy
Minusy
niskie zarobki, stresująca praca
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w DPD. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.

2,9