Opinia pracownika firmy DPD

Zobacz wszystkie opinie o firmie DPD

Opis
kierowca kurier (były pracownik) –  Radom, mazowieckie26 grudnia 2019
Bardzo duza ilosc paczek. Problem z urlopem . Praca na bardzo duzej aktywnej częstotliwości od switu czesto do wieczora . Pochlania prawie caly czas .

Inne opinie pracowników firmy DPD

Tragedia
Magazynier (były pracownik) –  Dobra, łódzkie30 stycznia 2020
Nie polecam, praca na magazynie to istna katorga, o ile nie jesteś brygadzistą lub jego zastępcą... pracowałem pod Łodzią przez 3 miesiące na umowę zlecenie, skonstruowaną w taki sposób by zawsze dało się potrącić kilkaset zł z pensji, bo jak to określił mój brygadzista "To jeszcze nie to", mimo że wyrabiłem normy (tzn. wyrabiałem gdy nie przerzucanie mnie na inne stanowisko w połowie pracy, bo nie było komu pracować). Warto też dodać coś o brakach kadrowych- na mojej zmianie (nocna łączona) brakowało według wieloletniego pracow oka ok. 70 osób. Cały magazyn stał w zasadzie pracującymi po kilkanaście godzin Ukraincami, bhp nie istniało. Po drugim miesiącu bez premii, postanowiłem sobie odpuścić, bo jak się dowiedziałem od brygadzisty, "w tym miesiàcu może dostanę bo jest lepiej" (lepiej w tym znaczeniu że pod jeśli nam w międzyczasie normy), na moje pytanie "czy w taki. Razie premia tutaj to loteria", usłyszałem jedynie kąśliwe "Tak wiec od razusię zwoliniłem. Jeszcze raz nie polecam, przynajmniej nie magazyny pod Łodzią, bo wycisnąć cię jak cytrynę.
Brak pomocy
Kurier (były pracownik) –  Niemcy, zagranica7 stycznia 2020
Pracując w firmie DPD w Niemczech bardzo się zawiodłam .
Praca w godzinach od 5.00 - 15 a nawet i dłużej ( były osoby które pracowały do 18/19 ) , to zależy ilu ma się klientów na dzień i czy możesz liczyć na czyjąś pomoc . Jako Polka nie miałam łatwo pracując z Niemcami , ciągła rywalizacja i brak pomocy z ich strony gdy pojawiały się jakieś problemy . Jeżeli potrafisz jeździć busem do 3.5 tony oraz robisz szybko to masz szanse . Pierwsze dwa tygodnie robisz za darmo . Jest również możliwość , że po 2 tygodniach przyuczenia Cię nie przyjmują wgl . Wtedy Ty nie masz płacone nic a oni mają pracownika na 2tyg. Później biorą kolejnego i tak się toczy kółko . Bynajmniej w firmie DPD do której ja trafiłam tak było . Paczki , które rozwozisz nie mają limitu kg. Ja osobiście woziłam np. opony samochodowe , meble , ciężkie metalowe rury itp.
Plusy
Minusy
niskie zarobki, stresująca praca
Czy ta opinia była pomocna?TakNie 1Zgłoś

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w DPD. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.