Opinia pracownika firmy DPD

napewno nie dobra atmosfera bRzeska 128 Siedlce

3 grudnia 2019
Jezeli chodzi o magazyn to tez nie polecam , traktuja juz od 2 dnia jak parobka . ktory ma zabierdalac bo taki zwyczaj panuje tam niby . kazdy mlody chce cie poganiac bo jestes nowy . na tirze taki zapierdol ze jak z kims robisz to co chwile mu cos nie pasuje , bo on woli sam , bo ty inaczej ukladasz . na sortowaniu to samo pospieszaja cie , nie dosc ze wykanczaja cie i wyciskaja jak cytryne przy sortowaniu ciezkich paczek , to jeszcze nie maja zadnej wyrozumialosci ze czlowiek tez chce odetchnac , tez chce oddycha a nie tylko wykonywac prace jak robot bez zmeczenia . Dariusz tam jest niby spoko , ten co przyjmuje czy tam Krzysztof . ale reszta beznadzieja z pracownikow , mlodze lewki mysla ze sa idealami bo pracuja po pol roku czy rok
Similar reviews
28 lutego 2017
Same location
Magazynier (były pracownik) - Siedlce, mazowieckie
elastyczne godziny pracy pozwalały na swobodne połączenie obowiązków zawodowych z życiem prywatnym
19 czerwca 2020
Kurier (były pracownik) - Częstochowa, śląskie
Oddział DPD Czwa :Pani szefowa naucz się Pani rozumieć potęgę międzynarodowych dostaw w logistyce bo póki co żyje Pani kasa i klientami dla kasy . Na 14.000 klientów i z 2 niezadowolonych trzeba zwalniać
... nie Jeden Panią oleje, a no i te maseczki 1 na dwa tygodnie, gel 100ml na miesiąc kpina w okresie koronowirusa,,,, Mam nadzieje ze niebawem sie spotykamy oj spotkamy ....
Plusy
Ciekawi kurierzy i 99% klientów
Minusy
Szefowa myslaca o kolejnym porsche
22 kwietnia 2020
Magazynier, operator wózka widłowego (były pracownik) - Dobra, łódzkie
brak opini o tej firmie nie dbaja o pracownikow i poprostu trzeba byc przydupasem kierownikow i brygadzistow albo miec romans zeby cos tam osiagnac