DPD

Opinie dot. stanowiska Kurier (m/k) w firmie DPD

Kurier (m/k)9 opinii

Znaleziono 9 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (1964)

Miejsce pracy, w którym panuje doszczętny chaos

Praca dla ludzi bez życia prywatnego od rana do wieczora. Dorzucanie pracy jeżeli skończy się swoje szybciej (praca na akord) bez dodatków. Stresująca praca wymagająca dobrej organizacji czasu jak i trasy.

Plusy

Dobre zarobki

Minusy

Bardzo słaby kontakt z koordynatorami oddziału jak i dyspozytorami

Miejsce w którym panuje dobra organizacja pracy

Jestem zadowolony z tej pracy ,Ludzie z którymi pracuje tworzą zgrany zespół

Plusy

Wsparcie na które zawsze można liczyć

Minusy

Godziny pracy ( od rana do wieczora) ilość przesyłek

najgorszy pracodawca dotychczas

można by było książke pisać, polecam omijać to miejsce szerokim łukiem.Nie warto przekonywać się samemu jak sie tam pracuje, oceny mówią same za siebie.

Plusy

można z tego wyjść

Minusy

brak organizacji, chaos, trzeba po 10 razy się upominać o swoje, wykorzystywanie ludzi, brak empatii

Kurier DPD Częstochowa

Oddział DPD Czwa :Pani szefowa naucz się Pani rozumieć potęgę międzynarodowych dostaw w logistyce bo póki co żyje Pani kasa i klientami dla kasy . Na 14.000 klientów i z 2 niezadowolonych trzeba zwalniać ... nie Jeden Panią oleje, a no i te maseczki 1 na dwa tygodnie, gel 100ml na miesiąc kpina w okresie koronowirusa,,,, Mam nadzieje ze niebawem sie spotykamy oj spotkamy ....

Plusy

Ciekawi kurierzy i 99% klientów

Minusy

Szefowa myslaca o kolejnym porsche

Brak pomocy

Pracując w firmie DPD w Niemczech bardzo się zawiodłam . Praca w godzinach od 5.00 - 15 a nawet i dłużej ( były osoby które pracowały do 18/19 ) , to zależy ilu ma się klientów na dzień i czy możesz liczyć na czyjąś pomoc . Jako Polka nie miałam łatwo pracując z Niemcami , ciągła rywalizacja i brak pomocy z ich strony gdy pojawiały się jakieś problemy . Jeżeli potrafisz jeździć busem do 3.5 tony oraz robisz szybko to masz szanse . Pierwsze dwa tygodnie robisz za darmo . Jest również możliwość , że po 2 tygodniach przyuczenia Cię nie przyjmują wgl . Wtedy Ty nie masz płacone nic a oni mają pracownika na 2tyg. Później biorą kolejnego i tak się toczy kółko . Bynajmniej w firmie DPD do której ja trafiłam tak było . Paczki , które rozwozisz nie mają limitu kg. Ja osobiście woziłam np. opony samochodowe , meble , ciężkie metalowe rury itp.

Plusy

Minusy

niskie zarobki, stresująca praca

Opis

Bardzo duza ilosc paczek. Problem z urlopem . Praca na bardzo duzej aktywnej częstotliwości od switu czesto do wieczora . Pochlania prawie caly czas .

Bardzo dobra

Jestem zadowolony z współpracy. Chcialbym w przyszlosci być przewoźnikiem na wlasna reke w dpd. Moglem poznac nowych ludzi dowoedziec na czym polega sprzedaż uslug.

Plusy

Relacje z ludzmi

Problem ze wszystkim

Pracodawca na początku zdawał się w porządku dopóki nie zacząłem dopytywać o umowę dla mnie oraz wynagrodzenie. Okazuje się że firma ma swoich podwykonawców i to oni są odpowiedzialni za wszystko więc trafić możesz różnie.

Plusy

Ciekawi i w porządku ludzie

Minusy

Problemy z wypłata, godzinami pracy są nieregularne

W Dpd panuje dobra atmosfera

W DPD panuje dobra atmosfera większość pracowników jest miła dla siebie.

Minusy

Cały dzień poza domem

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w DPD. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

Na podstawie 1964 opinii

2,5 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym