Opinia pracownika firmy DPD

brak opini

22 kwietnia 2020
brak opini o tej firmie nie dbaja o pracownikow i poprostu trzeba byc przydupasem kierownikow i brygadzistow albo miec romans zeby cos tam osiagnac
2 stycznia 2018
Magazynier, operator wózka widłowego, kierowca (obecny pracownik) - Gliwice
Praca w godz. Popoludniowych.
Wrazenie ciaglej obserwacji.

Niskie zarobki.
Plusy
Praca w poblizu miejsca zamieszkania
Minusy
Tylko zmiana popoludniowa
30 stycznia 2020
Magazynier (były pracownik) - Dobra, łódzkie
Nie polecam, praca na magazynie to istna katorga, o ile nie jesteś brygadzistą lub jego zastępcą... pracowałem pod Łodzią przez 3 miesiące na umowę zlecenie, skonstruowaną w taki sposób by zawsze dało się potrącić kilkaset zł z pensji, bo jak to określił mój brygadzista "To jeszcze nie to", mimo że wyrabiłem normy (tzn. wyrabiałem gdy nie przerzucanie mnie na inne stanowisko w połowie pracy, bo nie było komu pracować). Warto też dodać coś o brakach kadrowych- na mojej zmianie (nocna łączona) brakowało według wieloletniego pracow oka ok. 70 osób. Cały magazyn stał w zasadzie pracującymi po kilkanaście godzin Ukraincami, bhp nie istniało. Po drugim miesiącu bez premii, postanowiłem sobie odpuścić, bo jak się dowiedziałem od brygadzisty, "w tym miesiàcu może dostanę bo jest lepiej" (lepiej w tym znaczeniu że pod jeśli nam w międzyczasie normy), na moje pytanie "czy w taki. Razie premia tutaj to loteria", usłyszałem jedynie kąśliwe "Tak wiec od razusię zwoliniłem. Jeszcze raz nie polecam, przynajmniej nie magazyny pod Łodzią, bo wycisnąć cię jak cytrynę.
19 czerwca 2020
Kurier (były pracownik) - Częstochowa, śląskie
Oddział DPD Czwa :Pani szefowa naucz się Pani rozumieć potęgę międzynarodowych dostaw w logistyce bo póki co żyje Pani kasa i klientami dla kasy . Na 14.000 klientów i z 2 niezadowolonych trzeba zwalniać
... nie Jeden Panią oleje, a no i te maseczki 1 na dwa tygodnie, gel 100ml na miesiąc kpina w okresie koronowirusa,,,, Mam nadzieje ze niebawem sie spotykamy oj spotkamy ....
Plusy
Ciekawi kurierzy i 99% klientów
Minusy
Szefowa myslaca o kolejnym porsche