DocPlanner

Opinie pracowników firmy DocPlanner

Do pracy przychodzę ok. 9.30, przygotowuję sobie śniadanie i herbatę, następnie sprawdzam rozkład zajęć na dany dzień i ustalam sobie grafik. Firma oferuje wiele możliwości rozwoju, jest wiele szkoleń itp. Z kadrą zarządzającą mam bezpośredni kontakt, na bieżąco wymieniamy się doświadczeniami. Bardzo dobrym pomysłem są V2MOMy, w których określone są cele do wypracowania w najbliższym kwartale, za wypełnienie których są oferowane różne bonusy.
Plusy
darmowe posiłki, możliwość rozwoju, chill roomy, świetna atmosfera pracy, najnowsze technologie, elastyczne godziny pracy
Minusy
open space nie zawsze sprzyja koncentracji
Amazing work environment, good location, comfort zones to chill out, sympathetic colleagues
Plusy
Free fruits, beverages and surprises :)
Minusy
Health insurance
Jest fajnie, jeśli chcesz robić coś wielkiego. Panującą atmosferę można opisać jak taką w której zamiast działu/stanowiska masz własną firmę z inwestorami, i to Twoim zadaniem jest to, żeby nie upadła :)
Plusy
Samodzielność, możliwość nauki, skala
Really good opportunity to work here. Co-workers are helpfull, I do my best to be part of this crazy team. The hardest part of my job is the distance. I work for Turkey and daily I have contact wiht Turkısh co-workers via skype.
Plusy
really cool work atmosphere
8 hours work-day, well paid, it is a pleasure to come to work with very helpful people. possibility to pursue your own goals, possibility to choose from variety of projects, fast growing, modern company.
Great company with challenging projects and very smart people. Superb company culture. Awesome office. Really good place to work!
Plusy
smart people, many challenging projects, awesome office, clear plans and targets - V2MOM
Minusy
lots of work :)
Wszystko jest dobrze. Bardzo przyjemnie się pracuje w DP. Osoby z potencjałem są wyciągane do góry. Jeśli przykładasz się do swojej pracy i się w nią angażujesz, na pewno zostaniesz doceniony. Nie ma wyścigu szczurów a hierarchia jest jasna.
Docplanner provides a cosy atmosphere and perfect opportunities to develop yourself. You feel ''start-up spirit'' all the time.
Zobacz więcej opinii o firmie DocPlanner
  1. Opinie pracowników