Dirk Rossmann GmbH
Zobacz wszystkie opinie o firmie Dirk Rossmann GmbH

Dirk Rossmann GmbH

Opinia pracownika firmy Dirk Rossmann GmbH

Kraków Bronowice, Rzeszów Nowy Świat

Czytając tutaj opinie mam wrażenie, że tylko sami niezadowoleni się wypowiadają. Ja osobiście dobrze wspominam pracę w Rossmannie. Trzeba przyznać, że praca nie jest lekka, ale to też zależy od specyfiki sklepu. Ja trafiłam do małego, osiedlowego sklepu z bardzo sympatyczną i życzliwą załogą. Kierownictwo pracowało na równi z nami kasjerami i nie było żadnych podziałów. Regionalna również bardzo sympatyczna. Dodatkowo poza prywatną opieką medyczną LuxMed i kartą multisport jest również możliwość skorzystania z dofinansowania opieki nad zwierzakami (PetHelp), organizowane wyjazdy wakacyjne, różne kursy i szkolenia.

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
5,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Gdańsk

Czytając opinie, mam wrażenie że pracujemy w innej firmie, a pracuję już prawie 6 lat. Czytałam, że można zapomnieć o całym etacie? Ja na takim pracuję 😉 Grafik nie zmienia się tak często, jest konsultowany, zawsze jest pytanie czy ktoś się zgadza na taką zmianę. Korzystam z karmienia piersią, bez godzin nocnych, delegacji na inne sklepy, bez pracy powyżej 8 godzin. U nas panuje swobodna atmosfera, a nie jak niektórzy określili obóz pracy. Jeśli "znuży" Cię dana czynność, nawet pytają czy nie chcesz się zamienić z kimś. Grafik zawsze kwestia dogadania. Prośby grafikowe zawsze są respektowane. Co do zarobków, zawsze mam powyżej 3 tys netto, przeciętnie 3400.

Nikomu nie polecam

To co się tam działo to istny cyrk. Miałam do czynienia z dwiema koordynatorkami, obie tak samo niekompetentne. Pierwsza nie odbierała telefonów. Umówiła mnie na godzinę 5 RANO na drugi koniec Krakowa po czym usunęła mnie z grafiku nie informując mnie. Nie odzywała się przez kolejne 3 dni po czym gdy napisałam smsa, że to brak szacunku do pracownika i że rezygnuję to stwierdziła, że to wina sklepu ponieważ "nie poinformowali że usuwają trzecią osobę" co było kłamstwem (dowiedziałam się po rozmowie z jedną z pracownic na miejscu). Druga koordynatorka do której zostałam przydzielona później również nie odbierała. Zarzekała że potrzebują pracowników, grafik miałam dostać już na następny dzień po czym okazało się, że go nie ma. Czekam na niego do dzisiaj a minął już tydzień. Podsumowując nikomu nie polecam pracy w tym miejscu. Koordynatorki nieodpowiedzialne, traktujące pracowników bez najmniejszego szacunku. To wstyd dla tak dużej firmy że zatrudniają takie osoby

Plusy

Minusy

Zbyt dużo by wymieniać

100% szczerości od pracownika z 3 letnim stażem

Sprzedawca-kasjer? Do twoich obowiązków należy nie tylko obsługa klienta ale także prowadzenie zmiany czy wprowadzanie zmian grafikowych, odpowiedzialność za sejf i za dostawy i to wszystko za najniższa krajowa na 3/4 etatu. O całym etacie możesz zapomnieć. Kadra sklepu okrojona do minimum w całym regionie 1 kierownik, 1 asystent i 2 kasjerów. Z tym że kasjera i asystenta różni tylko tzw tytuł i płaca... reszta obowiązków jest taka sama dla obojga. Sklep często otwierany przez kasjera+ochraniarza i w takim składzie prowadzony do popołudnia.Od 3 lat jak tu pracuje awansowali może z 4 osoby na cały region! Często "mieszają" zespoły. Pracujesz w sklepie "A" przez rok a na następny dzień dowiadujesz się że od nowego miesiąca jesteś już pracownikiem sklepu "B". Wszystko jest w umowie, mogą cie rzucać po regionie jak tylko chcą. Zmieniać miejsce pracy na jeden dzień, miesiąc albo na stałe.A grafik zmienia się kilka razy w miesiącu. Rekordowo w jednym miesiącu miałam 21 wersji grafiku.

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Dirk Rossmann GmbH. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu