Dirk Rossmann GmbH
Zobacz wszystkie opinie o firmie Dirk Rossmann GmbH

Dirk Rossmann GmbH

Opinia pracownika firmy Dirk Rossmann GmbH

Wyzysk i mobbing

Zdecydowanie odradzam pracę w Rossmannie. Kadra zarządzającą to jakaś porażka. Wiecznie im mało mało i mało. Siedzi taka paniusia w biurze cały dzień i nic nie robi, a od Ciebie wymaga cudów. Wielokrotnie słyszałam że mam zrezygnować z blokady pracy powyżej 8 godzin do której mam pełne prawo ze wzgledu na dziecko. Ciągłe zmiany grafikiwe bez pytania o zgodę, nawet z dnia na dzień. KR z ulicznej łapanki. Brak klasy, kultury. Zdecydowanie odradzam.

Plusy

Fajny socjal

Minusy

Mobbing, praca ponad siły, wypłata nie adekwatna do włożonej pracy

Braniewo

pracowałam tam koło 2 lat bardzo miła atmosfera praca na luzie godziny spoko pensja trochę niska brak całych etatów ,zastępca kierownika bardzo fajna babka oby więcej takich ludzi na stanowiskach .

Poznań

Praca fizyczna, która wykańcza nawet młodych ludzi. Życie prywatne nie istnieje, ponieważ kierownicy tworzą grupę na portalu społecznościowym, gdzie ciągle napływają informacje z reguły mało wnoszące do pracy a jeśli już to są one nie przyjemne. Kierownik, który nic poza siedzeniem w biurze nie robi nic. Nie odbiera telefonów, mimo że posiada służbowy. Kierownik regionalny nie robi dla pracowników nic tylko wiecznie przenosi i degraduje bądź zwalnia. Jeśli nie chcesz się wykończyć przed 30 rokiem życia to nie idź w to. Jedyną motywacją do pracy byli ludzie (klienci i współpracownicy poza kadrą zarządzającą). Gdyby nie oni to juz dawno bym tam zwariowala.

Plusy

Premie świąteczne i wypłata na czas

Minusy

Fizyczna praca, ciągle trzeba być w kontakcie

Rossmann, Opole

Kariera zawodowa, najgorsze co ta firma oferuje. Totalny reżim. Kierownictwo przelizane do dyrekcji, a tak zwane biegające ,które na stałe mają zatrudnienia są przelizane do kierownictwa. Ale wszystko do czasu, jak zaczną się bóle w kolanach i kręgosłupie(normalni, którzy nie mieli świadomości do jakiego bagna się zatrudniają z mety robią wymeldowanie z tego obozu).Ale przecież to te biegające i przelizane do kierownictwa poświęcą się nawet do tego ,że bóle, nie bóle , po prostu złapią balkonik i dalej będą szutrować z balansem między regałami. Biegające ,przelizane kierownictwa, puste, bez żadnych perspektyw do realizowania swojej kariery zawodowej w życiu. No w sumie przecież balkonik i jadą ,jazda Radom. Pozdrawiam

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Dirk Rossmann GmbH. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu