Dirk Rossmann GmbH
Zobacz wszystkie opinie o firmie Dirk Rossmann GmbH

Dirk Rossmann GmbH

Opinia pracownika firmy Dirk Rossmann GmbH

Poznań

Praca fizyczna, która wykańcza nawet młodych ludzi. Życie prywatne nie istnieje, ponieważ kierownicy tworzą grupę na portalu społecznościowym, gdzie ciągle napływają informacje z reguły mało wnoszące do pracy a jeśli już to są one nie przyjemne. Kierownik, który nic poza siedzeniem w biurze nie robi nic. Nie odbiera telefonów, mimo że posiada służbowy. Kierownik regionalny nie robi dla pracowników nic tylko wiecznie przenosi i degraduje bądź zwalnia. Jeśli nie chcesz się wykończyć przed 30 rokiem życia to nie idź w to. Jedyną motywacją do pracy byli ludzie (klienci i współpracownicy poza kadrą zarządzającą). Gdyby nie oni to juz dawno bym tam zwariowala.

Plusy

Premie świąteczne i wypłata na czas

Minusy

Fizyczna praca, ciągle trzeba być w kontakcie

3,0 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Braniewo

pracowałam tam koło 2 lat bardzo miła atmosfera praca na luzie godziny spoko pensja trochę niska brak całych etatów ,zastępca kierownika bardzo fajna babka oby więcej takich ludzi na stanowiskach .

Trzeba uciekać

Praca, która reklamuje się jako praca z elastycznym grafikiem. Nic bardziej mylnego. Częste 11 godzinne przerwy pomiędzy zmianami, grafik zmieniający się średnio co 2 dni. Kadra kierownicza, która jest chyba wybierana "na ładne oczy". Nigdy nie miałam do czynienia z tak złym zarządzaniem firmy oraz tak złym traktowaniem przez przełożonych. Kierownicy Regionalni mają fikcyjne funkcje, za to Kierownicy sklepów nie mają na nic wpływu. Przez tyle lat pracy w różnych sklepach zauważyłam tylko, że w każdym z nich występuje niepodważalny mobbing, który jest bagatelizowany albo podjudzany przez Kierowników Regionalnych. Jeśli chcecie mieć życie prywatne i nie mieć po kilku latach problemów z kręgosłupem oraz mieć chęci do życia - nie zaczynajcie tam pracy.

Plusy

Całkiem rozwinięty socjal, można starać się o wyjazdy, kursy i paczki świateczne.

Minusy

Nieregulowane godziny pracy, 3/4 etatu, stawka nieadekwatna do obowiązków (kasjerzy zarabiają tyle samo co asystenci), częste zmiany po 12 godzin, ciągłe braki w personelu, stawianie nierealistycznych celów. Do tego nie myślcie, że ktoś was pochwali. Wszystkie pozytywne opinie od klientów są pomijane, ale wystarczy, że zjawi się jeden buc nastawiony na kłótnie, a na następny dzień macie rozmowę korygującą z Kierownikiem Regionalnym.

Rossmann Poznań

Generalnie obóz pracy.prywatny czas nie istnieje,grupy na mesengerach musisz być dostępna.kierownik ciele które siedzi w biurze i nie pomaga tylko wyzywa i poniza.regionalny HAM zero szacunku do pracownika.na czas do toalety bo zaraz pytają co robisz.obgadywanie przez kierowników pracowników niższych szczeblem.wysmiewanie.nie odbieraja służb.tel.choc po to je mają.w tej firmie jak nie lizesz dupy regionalnemu jesteś nikim.kierowczka sklepu niskoobrotowego dziobie u regionalnego dostaje sklep wysokoobrotowy i nie radzi sobie z nim sklep podupada i zgania na załogę poczym degraduje lub zwalnia ekipę i bierze nowa.zarzadzajacy nie widzą problemów u siebie.jak się nudzisz to lepiej umyj okna niż idź tam pracować .żenada .pracowałam na ok 5 sklepach.gdyby nie parę fajnych ludzi z zespołu ciężko byłoby przeżyć .ale w końcu każdy pęka psychicznie i fizycznie bo praca ciężka .dziwgasz ciągle sama choć mówią wołaj koleżankę .praktyka jest taka że nie ma kogo wołać bo pracujesz w 2 os a tamta na kasie.kregoslup.po latach do wymiany a i zdrowie psychiczne w.fatalnym.stanie.Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!NIE POLECAM

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Dirk Rossmann GmbH. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu