Dirk Rossmann GmbH
Zobacz wszystkie opinie o firmie Dirk Rossmann GmbH

Dirk Rossmann GmbH

Opinia pracownika firmy Dirk Rossmann GmbH

Rossmann Poznań

Generalnie obóz pracy.prywatny czas nie istnieje,grupy na mesengerach musisz być dostępna.kierownik ciele które siedzi w biurze i nie pomaga tylko wyzywa i poniza.regionalny HAM zero szacunku do pracownika.na czas do toalety bo zaraz pytają co robisz.obgadywanie przez kierowników pracowników niższych szczeblem.wysmiewanie.nie odbieraja służb.tel.choc po to je mają.w tej firmie jak nie lizesz dupy regionalnemu jesteś nikim.kierowczka sklepu niskoobrotowego dziobie u regionalnego dostaje sklep wysokoobrotowy i nie radzi sobie z nim sklep podupada i zgania na załogę poczym degraduje lub zwalnia ekipę i bierze nowa.zarzadzajacy nie widzą problemów u siebie.jak się nudzisz to lepiej umyj okna niż idź tam pracować .żenada .pracowałam na ok 5 sklepach.gdyby nie parę fajnych ludzi z zespołu ciężko byłoby przeżyć .ale w końcu każdy pęka psychicznie i fizycznie bo praca ciężka .dziwgasz ciągle sama choć mówią wołaj koleżankę .praktyka jest taka że nie ma kogo wołać bo pracujesz w 2 os a tamta na kasie.kregoslup.po latach do wymiany a i zdrowie psychiczne w.fatalnym.stanie.Z DALEKA OD TEJ FIRMY!!!!NIE POLECAM

Gdynia

Obóz pracy!!!!,odradzam pracę w tej firmie!!!!!straciłam przez nią zdrowie!!!Kierownik I.S z Gdyni gdzieś ma pracowników i olewa gdy się jej zgłasza mobbing że strony innego pracownka!!!!!

Plusy

Nie ma

Cala prawda o Bielanach

Bielany Wrocławskie, istny cyrk na kółkach.. Juz nie łączy mnie umowa z wyżej wspomniana firma, dlatego myślę, ze warte wspomnienia jest to co sie dzieje w tym miejscu. Zacznijmy od tego, ze do tego sklepu zawsze widnieją aktualne ogłoszenia pracy. Za pewne jest to spowodowane tym, ze scenariusz rok w rok sie powtarza- to znaczy cały zespół sie zwalnia, zostaje tylko kierownik, a na miejsce starego zespołu, wskakuje nowy, który ma wielkie nadzieje związane z tym sklepem i ścieżka rozwoju. Na planach niestety się skończy, a zapał zostanie po pierwszych dniach pracy ugaszony, kiedy przyjdzie zderzyć sie z rzeczywistością w postaci kierowniczki. Co mam na myśli (tutaj rozwija sie bardzo dluga lista) Pierwsza i najważniejsza rzecz: grafik, który robi tylko i wyłącznie kierowniczka, z pewnością po to aby nim dowolnie manipulować..Wszystkie osoby zatrudnione mają obowiązek pracować praktycznie w każdy weekend. Uczycie sie i liczycie na prośby grafikowe? , zapomnijcie, chyba, ze uważacie, ze wolne po,, nocce " to wolne o które prosiliście, zostanie Wam tez wspomniane, ze w grudniu prośby nie zostaną uwzględnione, szkoda ze takie wymysły pojawiają sie pod koniec listopada. Nie można nic zaplanować bo grafik od momentu opublikowania dla zespołu, będzie ciągle modyfikowany, a na nim zacznie ukazywac sie nam prawdziwa magia. Weekendowe zmiany kierowniczki sukcesywnie będą z tego grafiku znikać, skracać sie do minimum, az pod koniec miesiąca zorientujecie się, ze pracujecie w każdy weekend po 12h, z czego kierownik sklepu miał jeden weekend pracujący w godzinach 10-15. Możecie pomyśleć -

Plusy

Dodatki

Minusy

Kierownik, zmieniający sie grafik

Poznań

Praca fizyczna, która wykańcza nawet młodych ludzi. Życie prywatne nie istnieje, ponieważ kierownicy tworzą grupę na portalu społecznościowym, gdzie ciągle napływają informacje z reguły mało wnoszące do pracy a jeśli już to są one nie przyjemne. Kierownik, który nic poza siedzeniem w biurze nie robi nic. Nie odbiera telefonów, mimo że posiada służbowy. Kierownik regionalny nie robi dla pracowników nic tylko wiecznie przenosi i degraduje bądź zwalnia. Jeśli nie chcesz się wykończyć przed 30 rokiem życia to nie idź w to. Jedyną motywacją do pracy byli ludzie (klienci i współpracownicy poza kadrą zarządzającą). Gdyby nie oni to juz dawno bym tam zwariowala.

Plusy

Premie świąteczne i wypłata na czas

Minusy

Fizyczna praca, ciągle trzeba być w kontakcie

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Dirk Rossmann GmbH. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu