Dirk Rossmann GmbH

Opinie dot. stanowiska Magazynier (m/k) w firmie Dirk Rossmann GmbH

Magazynier (m/k)8 opinii

Znaleziono 8 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (524)

Ogółem ocena

ocena mierna - szkoda pisać i marnować tu czasnie polecam..

Plusy

darmowe posiłki ale bez surówek, wynagrodzenie jako tako 1800 brutto próbny a potem 2000 brutto + premia 100 zł czy tam 150

Minusy

dopłata do surówek, nieoficialne bardzo zawyżone i nieprzemyślane normy, zbyt mało wózków widłowych, praca bez wózka na pieszo i pchanie 300 kg kosza z towarem, smród na lokalizacjach, bałagan, znieczulica i nieróbstwo przełożonych, 3 zmiany

NIe polecam

Praca w Rossmannie to jakieś dno, głównie ze względu na sfrustrowanych życiem i wyżywających się babach na reszcie pracowników. Wieczne czepianie się najmniejszego byle gówna. Za jeden najmniejszy błąd skreślają na amen, mówią, że już nie chcą danej osoby w tej placówce i przenoszą do innego sklepu. Mobing, obgadywanie za plecami, plotkowanie itp. Jeśli się nie przypodobałeś pracowniczkom to po prostu Cię zniszczą, ich najlepsza broń to donosy, które są tam na porządku dziennym. Tak naprawdę to czy będziesz miał życie w tej pracy zależy nie od tego jak pracujesz, tylko od tego czy się przypodobałeś jaśnie panienkom z Rossmanna. Ja się niestety nie przypodobałem i spotkało mnie to co wyżej napisałem.

Praca pozostawia wiele do życzenia

Pracowałem jako komisjoner zamówień na teofilowie i powiem tak. Jak sie spóźnisz to módl się by znaleźć wózek bo jak nie to dygasz na pieszo, to samo jeśli nie znajdziesz albo ktoś Ci nie da urządzenia PBV (mariolki :D) bo inaczej bedziesz stawiał ptaszki na kartce. Lecz z drugiej strony darmowa kawa, herbata i soki. Posiłki od firmy za 6,50 zł, można zamówić pizze na nastepny dzień, domówić jedzenia. Faktem jest że trzeba wyrobić norme, są lepsze i gorsze dni. Moja rada taka przed przerwą PETARDA a po przerwie bedziecie mieć luzy i z górki do domu. Praca monotonna więc ciężko wytrzymać wiecej niż pół roku na komisji, trzeba czasem podźwigać ale trafią się lekkie rzeczy i to nie rzadko ;)

Plusy

Darmowe posiłki oraz napoje, własna szafka na magazynie (można strzelić kawke przejeżdzając obok)

Minusy

Monotonia, rygor

Niska

Dlaczego według mnie tą pracę oceniam słabo? Już tłumacze. Głównym minusem jest ogromny nacisk na WYDAJNOŚĆ i NORMĘ, to najważniejsze jesteś wydajny i spełniasz postawione normy dostajesz umowę, niby normalne i dość zrozumiałe bo dlaczego mają płacić pracownikowi co nic nie wyrabia? Tylko, że to nie jest do końca tak jak się nam wydaje pracujesz okrągłe 7 i pół godziny, bez większej przerwy oprócz tej obiadowej, system VOICE jak na firmę tak znaną jak Rossmann jest po prostu do niczego, zacina się, sprzęt jest wadliwy co często przeszkadza wyrobić normę.. Wózki unoszące, przeważnie ich brakuje dlatego jak tu ktoś już wspomniał faktycznie czasem trzeba przez te 7 i pół godziny biegać z Boxem po magazynie i kompletować towar - też nie jest to korzystne co do osiągnięcia tej normy i bycia wydajnym, praca jest naprawdę wyczerpująca fizycznie i psychicznie, mało adekwatna do zarobków.

Plusy

Darmowy posiłek do kwoty (6.50)

Minusy

Dopłaty za samą surówkę (2zł ściągane z karty), Małe zaopatrzenie jeżeli chodzi o sprzęt (Voice, wózki), wymogi niemożliwej wydajności oraz norm, ukraińcy, wszędzie ukraińcy

Centrum Logistyczne Grudziądz

Nikomu nie polecam pracy w Rossmannie. Po pierwsze po okresie próbnym dostaje umowy 10 % pracowników. Po drugie normy są tak wygórowane, że ciężko je wykonać. A nawet jeśli wykonacie normę nie gwarantuje wam to przedłużenia umowę. Po trzecie 30 km dziennie to norma i bardzo ciężka fizyczna praca. Nawet jeśli macie uprawnienia na wózki nigdy was tam nie wsadzą oni potrzebują tylko tępych fizoli. Pozdrawiam

Plusy

darmowe posiłki to jedyny plus tej pracy

Minusy

obóz pracy ...

Centrala w Łodzi

Stabilna praca,generalnie miła atmosfera,dobre jak na łódzkie warunki zarobki

Plusy

socjal, zarobki

Minusy

część pracowników, niektóre pomysły kadry wyższej oderwane od rzeczywistości

rossmann

praca dobra jeśli chodzi o zarobki po za tym trzeba troche dłużej popracować aby ogarnać tam system pracy,ponieważ trenerzy też o wszystkim dokładnie nie mówią.

Plusy

darmowe posiłki

Minusy

rozmowy o wydajność

Nie miła atmosfera traktowanie pracownika nie odpowiednie zero zycia prywatnego

Negatywna zle traktowanie pracownikow o urlopie mozna zapomniec no chyba ze firma sama da ale tylko wtedy kiedy nie ma pracy

Plusy

darmowe posilki

Minusy

podejscie do pracownika nie stabilnosc

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Dirk Rossmann GmbH. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu