Dirk Rossmann GmbH

Opinie dot. stanowiska Asystent kierownika sklepu (m/k) w firmie Dirk Rossmann GmbH

Asystent kierownika sklepu (m/k)6 opinii

Znaleziono 6 opinii pasujących do wyszukiwaniaZobacz wszystkie opinie (525)

dobra praca na początek kariery zawodowej

ciekawi ludzie, miła atmosfera, mozliwość awansu, praca na satnowisku asystenta jest bardzo odpowiedzialna, wymaga dużo zaangażowania i organizacji. Praca na wysokich obrotach czasami robienie kilkunastu rzeczy na raz

Plusy

dobry socjal

Minusy

praca nocna, ciężka praca fizyczna, godziny pracy

Rossmann

Monotonność- jednakowe codzienne zajęcia, brak możliwości bycia kreatywnym. Niestała liczba godzin- od 4 do 10h dziennie w zależności od potrzeb sklepu, często zmieniający się grafik co utrudnia a czasem i uniemożliwia zwyczajne życie poza pracą. Wynagrodzenie i socjal na wysokim poziomie.

Plusy

stałe zatrudnienie

Minusy

często zmieniający się grafik pracy, różna liczba godzin pracy, fizycznie ciężka

Możliwość awansu

Bardzo dużo pracy, dzięki czemu zmiana szybko mija, możliwość awansu istnieje, ale niestety nie w sklepie w którym pracuję, zarówno kierownictwo jak I pracownicy współpracują ze sobą bez żadnych zarzutów, ufamy sobie I możemy na siebie liczyć, co jest bardzo istotne w pracy na sklepie. Najtrudniejsza część pracy to zmiana layoutu, przy otwartym sklepie dla klientów,najprzyjemniejsza część pracy to dokładanie towaru.

Plusy

PREMIE KWARTALNE ZA DOBRY WYNIK INWENTARYZACJI

Minusy

PRACA Z TRUDNYMI KLIENTAMI

Miejsce dające szanse rozwoju i zdobycia doświadczenia

Praca ciekawa, perspektywy awansu, w sam raz dla bezdzietnych

Plusy

pakiet socjalny

Minusy

nocne dostawy towaru

rossmann

Atmosfera bardzo dobra, dużo zadań do zrealizowania w limicie czasowym, zarobki jak najbardziej ok

Atmosfera w pracy jest bardzo ważna ale to wszystko zaleźy od kierownika

moja ocenna firmy rossmann ja trafiłam na zły sklep ale miałam możliwość być na innych gdzie było cudownie.zarobki i fundusz socjalny bardzo dobry. rozdzielenie prywatności a praca bardzo ciężko poigodzić zle godzinny pracy i nie normowany czas pracy nigdy nie można niczego zaolanować bo grafik znienia się codziennie nawet w tym samym dnie jest to bardzo złe i niewygodne jak ma się dzieci

Zadaj pytanie dotyczące pracy lub rozmowy kwalifikacyjnej w Dirk Rossmann GmbH. Nasza społeczność jest gotowa odpowiedzieć.Zadaj pytanie

2,4 na 5 gwiazdek w kategorii Równowaga między życiem prywatnym a zawodowym
2,7 na 5 gwiazdek w kategorii Gwarancja stałego zatrudnienia/możliwość awansu

Porównaj Dirk Rossmann GmbH z

• Dirk Rossmann GmbH
  • Asystent kierownika sklepu (m/k)